گروه مهندسی و هنری آن با تجربه ی چندین ساله در زمینه ساخت تندیس فعالیت می کند. تندیس در واقع یک هدیه ملموس و فیزیکی برای کسی است که دستاوردی مهم داشته است. ساخت تندیس یک فعالیت هنری و ظریف همراه با استفاده از صنعت و تکنولوژی می باشد. طراحی و دوق هنری در ساخت آن اهمیت فراوان دارد.

کاربرد های تندیس

معمولا در همایش ها، مسابقات علمی، مسابقات ورزشی، جشن ها، مراسمات فارغ التحصیلی، قدردانی از افراد فزهیخته، قدر دانی از مسئولان دولتی و غیر دولتی، دانش آموختگان برتر و هر جایی که قرار باشد تقدیری صورت گیرد استفاده می شود. شاید تندیس بهترین یادگاری برای فرد دریافت کننده باشد چرا آن را در بهترین جای منزل قرار داده و همیشه آن را می بیند.

امروزه شرکت های خصوصی و دولتی نیز از تندیس برای جلب توجه مشتریان خود استفاده می کنند. چرا که اهدای تندیس به شرکت هایی صورت می گیرد که در زمینه ی کاری خود مهارت و کیفیت عالی نشان داده باشند. و یا این شرکت ها برای تشویق کارکنان خود به آنها تندیس هدیه می دهند.

ساخت تندیس چگونه است؟

گروه مهندسی و هنری آن با تجربه ای چندین ساله در ساخت تندیس از بهترین متریال های روز برای ساخت تندیس بهره می برد. این تندیس ها معمولا از متریال هایی مانند چوب، مالتی استایل، پلکسی، شیشه، فلز و … ساخته می شوند. در برخی از تندیس های ویژه از تکنولوژی پرینت سه بعدی نیز استفاده می شود. بدین صورت که مجسمه ای از شخصیت معروف و نماد خاص آن مراسم یا مسابقه به صورت حجمی و سه بعدی روی تندیس به کار می رود.

کاربرد پرینت سه بعدی در تندیس در تندیس های ما توانسته تفاوت زیادی ایجاد نماید. حتی در اهدای تندیس می توان از مجسمه سه بعدی شخص روی تندیس استفاده کرد که ارزش تندیس را چندین برابر می کند.

آن چه باعث ساخت تندیس های بدیع می گردد صنعت و هنری است که در آن به کار می رود. طراحی زیبا همراه با دقت به جزییات ساختن در تولید تندیس بسیار حائز اهمیت است. البته به هیچ عنوان نباید از متریال با کیفیت چشم پوشی نمود. چرا که تندیس هدیه ای ماندگار برای صاحبش می باشد.

برای مشاهده نمونه کارهای ما کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *