گروه مهندسی و هنری آن با یک دهه تجربه در ساخت نرم افزار های آموزشی، گردشگری، تبلیغاتی، فرهنگی و هنری فعالیت می کند. این نرم افزار ها به صورت اتوران و تحت ویندوز و یا نرم افزار های تحت وب هستند. اگر به فکر تولید نرم افزار هستید با ما تماس بگیرید و از نمونه کارهای ما دیدن نمایید.

ساخت نرم افزار
ساخت نرم افزار

ساخت نرم افزار چند رسانه ای

همانگونه که از نام نرم افزار چند رسانه ای پیداست نرم افزاری است که شامل عکس، ویدئو، متن و موسیقی می باشد. معمولا به منظور ساخت نرم افزار های گردشگری یا آموزشی کاربرد فراوان دارد. گروه مهندسی و هنری با یک دهه تجربه در امر ساخت نرم افزار چند رسانه ای فعالیت می کند.

امروزه نرم افزار چند رسانه ای یکی از بهترین روش ها برای آموزش به ویژه آموزش به دانش آموزان مقطع ابتدایی می باشد. چرا که جذابیت این آموزش ها این دانش آموزان را به سوی خود می کشاند.

سایر خدمات رایانه ای ما

آموزش برنامه نویسی

تیم مهندسی آن در بخش آموزش های برنامه نویسی وب برنامه های متنوعی دارد. این برنامه ها بیشتر به صورت ویدئوهای آموزشی رایگان در اختیار مخاطبین سایت قرار خواهد گرفت. این آموزش ها تمام آنچه در زمینه طراحی سایت مورد نیاز هست شامل html,css,php, js را در بر خواهد گرفت.از بخش آموزش ها می توانید پیگیر آموزش برنامه نویسی باشید. در صورت نیاز به آموزش حضوری نیز با ما تماس بگیرید.

آموزش نرم افزار های تخصصی گرافیک

کاربرد گرافیک در کسب و کارها آنقدر زیاد است که همگان به آن نیاز دارند. آموزش های نرم افزار های گرافیک شامل فوتوشاپ، کورل و سایر نرم افزار های گرافیکی به زودی در سایت ما قرار خواهد گرفت. اگر نیاز به کلاس های خصوصی دارید این کلاس ها نیز به صورت فشرده و سریع آموزش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *