طراحی سایت شرکتی

امروزه هر کسب و کاری چه بزرگ و کوچک برای پیشرفت و توسعه ی بیشتر و عقب نماندن از دیگر شرکت ها و رقیب های بازار نیاز به حضور آنلاین و یک پلتفرم همیشگی در دنیای مجازی دارد. طراحی و ساخت سایت اختصاصی شرکتی بر خلاف سال های گذشته کار سختی نیست. اجرا و ترویج کسب و کار شرکتی خود به صورت آنلاین باعث می شود تا افراد بیشتری با شما و نحوه ی کار شما آشنا شده و ترغیب به همکاری با شما شوند.

صرف نظر از نوع محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید یا صنعتی که در آن خدمت می‌کنید، یک وب‌ سایت تجاری موثر برای موفقیت شما بسیار مهم است. شما می توانید در وب سایت خود به معرفی کامل شرکت و اهداف ، راه های ارتباط و همکاری ، بروز رسانی کاتالوگ ها ، ارائه سرویس هایی که همیشه در دسترس باشند و سیستم های پشتیبانی خود در سراسر کشور بپردازید. از دیگر مزایای داشتن یک وبسایت شرکتی صرفه جویی در هزینه ها و نیاز به نیروی کار انسانی کمتر در بخش های مختلف است.

طراحی سایت شرکتی

هدف اصلی سایت شرکتی

‏هدف اصلی طراحی سایت شرکتی بازتاب موفقیت شرکت، تقویت شهرت آن، جذب مخاطب بیشتر، ایجاد اعتماد و اطلاع رسانی در مورد خدمات و محصولات است. افراد با دیدن وب سایت شرکتی شما سطح و پرستیژ کاری شما را مورد قضاوت قرار داده و مهم تر از همه بازاریابی اینترنتی شما نیز وابسته به دیزاین وب سایتی که طراحی میکنید می باشد.

خلق و ایجاد یک فضای ماندگار در دنیای وب کار ساده ای نیست و نیاز به تلاش هر روزه دارد تا سایت شما بتواند به رتبه بالای گوگل دست پیدا کرده و کاربران بیشتری به سمت شما جذب شوند. شخصیت ، تاریخچه و ارزش های یک برند باید در ساخت یک سایت شرکتی موفق مورد توجه قرار گیرند.

طراحی و اجرا در گروه فناوری “آن”

اهمیت طراحی سایت حرفه ای و مناسب می تواند از ملزومات کسب و کار شما باشد. خدمات طراحی سایت در گروه مهندسی آن کاملا اختصاصی و با توجه به حرفه و کسب و کار شما بوده و دارای ویژگی هایی چون رسپانسیو یا واکنش گرا می باشد تا کاربرانی که از گوشی های هوشمند و یا تبلت استفاده می کنند نیز بتوانند به طور کامل از سایت بهره مند شوند. نکته ی بسیار حائز اهمیت برای تیم ما این است که بتوانیم از نظر بصری و گرافیکی سایتی طراحی کنیم تا با توجه به نیاز و سلیقه ی شما بوده و در هر زمان قابل ویرایش باشد.

سایت شرکتی

در بخش زیر سه پلن پیشنهادی ارائه شده است. شما می توانید با توجه به نیاز خود، یکی از آن ها را انتخاب کنید. لازم به ذکر است ویژگی های هر کدام از پلن های ذیل با توجه به خواسته شما ‏ قابل ویرایش می باشد.