وبسایت فروشگاه اینترنتی

در دنیای دیجیتال و پیشرفته ی امروزی داشتن یک وبسایت فروشگاهی آنلاین و اینترنتی دیگر یک مزیت نیست بلکه یک امر ضروری است تا از دیگر رقیبان خود عقب نیفتید.

این روز ها به خصوص بعد از شیوع بیماری کرونا در تمام جهان تمامی کسب و کار ها برای فروش بیشتر از حالت سنتی خارج شده و سعی در این دارند تا با داشتن یک وبسایت حرفه ای ویترین 24 ساعته ای داشته باشند که هیچ وقت تعطیل نمی باشد و در کل هفته حتی روز های تعطیل قابلیت فروش و ارسال کالا به سراسر کشور را داشته باشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

اهمیت طراحی سایت حرفه ای و مناسب از ملزومات کسب و کار شما است و برای افزایش صد در صدی مشتری های خود نباید به سادگی از آن عبور کنید. در طراحی فروشگاه آنلاین قبل از هر چیز باید نیاز های مشتری را شناسایی و سعی کنید تا نیاز های او را برآورده سازید و مهم تر از آن باید حس اعتماد و امنیت در خرید را به کاربر القا کنید تا او را تبدیل به مشتری ثابت خود کنید.

ما در گروه فناوری “آن” خدمات طراحی سایت را کاملا اختصاصی و منحصر به فرد راه اندازه کرده ایم تا از نظر بصری و گرافیکی کاملا مطابق سلیقه ی شما ، قابل ویرایش و بر اساس نیاز های فروشگاه شما باشد.

رسپانسیو و سئو

شاید شما هم مانند اکثر افراد جزو کسانی باشید که اکثر کارهای اینترنتی خود را از طریق گوشی همراه و یا تبلت خود انجام می دهید و قطعا می دانید انطباق نمایش وبسایت فروشگاه اینترنتی شما با اکثر تلفن های هوشمند میتواند درصد زیادی کاربر جدید و ماندگار برای شما به همراه داشته باشد. نکته ای که در طراحی اختصاصی وبسایت های ما وجود دارد ویژگی های رسپانسیو و یا واکنش گرا بودن سایت ، رعایت اصول افزایش بازدید سایت ، رتبه بالا گوگل و بهبود رتبه سئو می باشد.

پشتیبانی 24 ساعته و همیشگی ما در گروه فناوری “آن” همراه شما در هر مرحله از ساخت فروشگاه آنلاین شما می باشد. کافیست هر سوالی دارید از ما بپرسید تا در سریع ترین زمان ممکن به رفع مشکل شما بپردازیم.

طراحی سایت فروشگاهی

در بخش زیر چهار پلن پیشنهادی ارائه شده است. شما می توانید با توجه به نیاز خود برای فروشگاه اینترنتی، یکی از آن ها را انتخاب کنید. لازم به ذکر است ویژگی های هر کدام از پلن های ذیل با توجه به خواسته شما ‏قابل ویرایش می باشد و در صورت تغییر  ویژگی ها قیمت ها ممکن است کمتر یا بیشتر شود.