طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی با توجه به حیطه درمانی مخصوص به خود از الزامات محیط های درمانی و پزشکی می باشد. علاوه بر امکان نوبت دهی به صورت آنلاین و ساده شدن این کار باعث بالا بردن پرستیژ کاری شده و هم بیمار و هم کادر درمان راحت تر به امور رسیدگی می کنند.

مزایای وب سایت پزشکی

امروزه نوبت دهی آنلاین از ویژگی هایی است که بعد از دوران کرونا بسیار رواج پیدا کرده زیرا از شلوغی و تجمع در مطب دکتر ها جلوگیری می کند. شاید برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد که برای دریافت اطلاعات پزشکی اولین جایی که به سراغش بروند گوگل و سرچ در اینترنت باشد اما در بیشتر مواقع اطلاعاتی که دریافت میکنند علمی نبوده و حتی اشتباه هستند. پزشکان با داشتن وب سایت و صفحه های مجازی می توانند این اطلاعات را به صورت صحیح و کامل در اختیار افراد بگذارنند تا از خطر های احتمالی جلوگیری شود. در کنار این موارد داشتن صفحه های مجازی خود یک تبلیغات ساده و کم هزینه می باشد.

وب سایت پزشکی

افزایش اعتبار و مراجعین

اگر به عنوان یک پزشک شناخته شدن و بالا بردن اعتبار خود برایتان مهم است حتما طراحی یک سایت حرفه ای و پزشکی را جدی بگیرید. امروزه افراد، زمان بیشتری را در سایت ها و دنیای مجازی می گذرانند و سرچ در حوزه پزشکی رو به افزایش می باشد. از قابلیت های مهم وب سایت پزشکی این بوده که مراجعین تجربیات خود را به عنوان بیمار با دیگر افراد در میان می گذارند که این نیز یک تبلیغات رایگان و تاثیر گذار به حساب می آید. یک میان بر برای پزشکان جوانی که می خواهند در عصر جدید به سرعت پیشرفت کرده و به قول معروف از قافله عقب نمانند.

خدمات سایت پزشکی

معرفی خدمات و مدارک ارزشمند پزشک، نوبت دهی آنلاین و رزرو کردن نوبت، قابلیت پرسش و پاسخ و بررسی نیاز های بیماران، کاهش هزینه های تبلیغات و کمتر شدن هزینه های نیروی کار از جمله امکاناتی هستند که یک وب سایت پزشکی میتواند در اختیار شما بگذارد.

طراحی سایت دندان پزشکی

حرفه دندان پزشکی مانند تخصص زیبایی به دقت و ظرافت بالایی نیاز دارد و به دست آوردن اعتماد مراجعه کننده به سادگی امکان پذیر نیست. با قرار دادن نمونه کار ها برای خدماتی مانند بلیچینگ، لمینت، کامپوزیت و ترمیم می توانید اعتماد بیمار را حتی قبل از مراجعه نزد شما جلب کرده و خیال او را راحت کنید.

مزایای طراحی سایت پزشکی

پیشرفت پزشکان

خوشبختانه یا بدبختانه طراحی سایت پزشکی در میان پزشکان خیلی باب نمی باشد و همین امر باعث می شود تا راحت تر جای خود را در این بستر باز کرده و شناخته تر شوید. یکی از مهم ترین راه های شناخته شدن پزشکان تجربیاتی است که دهان به دهان بین افراد می چرخد و برای پزشکانی که جوان تر بوده و به تازگی وارد این عرصه شده اند کار را سخت می کند اما با یک برنامه ریزی اصولی بر روی وب سایت شخصی می توانید این مانع را از سر راه برداشته و پله های ترقی را به سرعت طی کنید.

حوزه روان شناسی و روان پزشکی

مشاوره و روان شناسی از حوزه های رو به پیشرفت دنیای امروزه بوده و هر روزه افراد زیادی برای صحبت و مشاوره به آن ها مراجعه می کنند. بسیاری از افراد حتی از کشور های مختلف با روان شناسان خود در ایران ارتباط دارند. روان شناسان و همینطور روان پزشکان می توانند این ارتباط را به سادگی در وب سایت شخصی خود حفظ کرده و با انتشار محتوای مفید و ایجاد روابط صمیمی افراد بیشتری را جذب کنند.

تخصص زیبایی

در تخصص زیبایی همان طور که قبلا نیز گفته شد دقت بسیار بالایی نیاز است و حساسیت بیماران نیز بیشتر می باشد. بنابراین جلب اعتماد افراد بسیار حائز اهمیت می باشد. به طور مثال قرار دادن نمونه کار های جراحی بینی، جراحی فک و گونه از جمله کار هایی هستند که می توانند به جذب بیمار کمک کرده و خیال او را راحت کند.

آزمایشگاه و فروش محصولات پزشکی

ارسال جواب آزمایش به صورت آنلاین! یکی از عواملی بوده که در دوران کرونا و پس از آن بسیار کمک کننده می باشد. زیرا انتقال بیماری کمتر صورت گرفته و نیاز به برگشت مجدد بیمار، به محیط آزمایشگاه نمی باشد.

محصولات پزشکی و لوازم مورد نیاز در حوزه های درمان به سادگی در سایت های فروشگاهی قابل فروش بوده و ارسال آن به سراسر کشور به راحتی امکان پذیر است. این امر کار را برای پزشکان و بیماران آسان و بی دردسر می کند.

ویژگی های وب سایت پزشکی

سایر ویژگی های سایت پزشکی

سایت های پزشکی مناسب هر تخصص پزشکی همچون چشم ­پزشکی، دندان­ پزشکی، حوزه زیبایی، آزمایشگاه و حتی فروشگاه محصولات پزشکی با نهایت خلاقیت و زیبایی در گروه “آن” بر اساس اصول سئو و رتبه بندی مناسب گوگل طراحی می شوند.

سایت پزشکی ما کاملا ریسپانسو واکنش گرا بوده و برای بازدید کاربرانی که از دستگاه موبایل، سایت را می­بینند بهینه شده است. این نوع از سایت دارای بخش­ های مختلفی مانند صفحه اصلی، رزرو نوبت آنلاین و جدول زمانی پزشکان، صفحه­ های تماس با ما و درباره ما بوده و امکان افزودن پزشکان و دپارتمان های مختلف نیز در این سایت وجود دارد.

نتیجه گیری

به طور کل از امکاناتی که این سایت به شما ارائه می دهد می توان به دسترسی بیماران به خدمات و مطالب ارائه شده توسط شما، امکان پرداخت آنلاین، بارگذاری فیلم و عکس نمونه کار، قرار دادن مقالات معتبر پزشکی، امکان دسترسی و تعریف مشتری، بهره مندی از گوگل مپ، دسترسی به پرونده بیماران و مشاهده نتایج آمار ها اشاره کرد که تمامی این ها در پکیج های متناسب با نیاز شما ارائه شده تا در وقت و هزینه ها صرفه جویی هر چه تمام تر انجام گیرد.