سامانه پیامکی

سامانه پیامکی

سامانه پیامکی فرصت های بسیار مناسبی را برای کسب و کارها در زمینه های مختلف از جمله بازاریابی ایجاد کرده است. هر کسب و کار نیاز به این ابزار برای برقراری و حفظ ارتباط با مشتری خود دارد. در حال حاضر تعداد زیادی از افراد از پنل پیامکی استفاده می کنند. ویژگی ارسال پیام برای افراد به شما کمک می کند تا با هزینه ی مناسب و بی دردسر با مشتریان خود در ارتباط باشید. داشتن جامعه ی هدف در این مسیر بسیار یاری کننده می باشد.

در چند سال اخیر شاهد رشد زیاد فروشگاه های اینترنتی بودیم. با توجه به اینکه در فروشگاه های اینترنتی ارتباط مستقیم بین خریدار و فروشنده وجود ندارد، سامانه پیامکی بهترین ابزار برای برقراری ارتباط بین آن ها می باشد.

سامانه پیامکی

مزایای سامانه پیامکی

یکی از مهم ترین مسائل برای کسب و کارها بحث برند سازی می باشد. برند سازی یعنی بتوانید شهرت کسب و کارتان را در میان مشتریان و کاربرانتان افزایش دهید. از طریق سامانه پیامکی گروه فناوری و هنری “آن” می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

برای اطلاع رسانی نیز پنل پیامکی نیز می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. برای مثال وقتی محصول یا خدمات جدید را در سایت خود ارائه می دهید می توانید به مشتریان خود از طریق پیامک اطلاع رسانی کنید. با این روش مشتریان شما می توانند به سادگی از محصولات جدید و یا محصولات مرتبط با خودشان مطلع شوند و خرید راحت تری داشته باشند.

در برخی مواقع محصول مورد نظر مشتری در سایت و یا فروشگاه شما موجود نمی باشد شما می توانید با ارسال پیامک به مشتریان خود موجودی کالا را نیز اطلاع دهید.

مزایای سامانه پیامکی

نظرسنجی و برگزاری مسابقه

سامانه پیامکی به ما امکان نظر سنجی یا برگزاری مسابقه و قرعه کشی هم می دهد. برای مثال می توانید این استراتژی را در نظر بگیرید که برای کاربران سوالی طرح می کنید و آن ها به سوال مسابقه پاسخ می دهند، و سپس می توانید به قید قرعه به آن ها کد تخفیف دهید. از این طریق به کمک پنل پیامکی می توانید فروشتان را افزایش دهید. و یا می توانید پس از خرید محصول به مشتریان خود پیام نظر سنجی ارسال نمایید. به این صورت که می توانند در نظر سنجی محصول و یا خدمات ارسال شرکت کنند. به این صورت تعامل خود را با مشتریان افزایش داده و اطمینان خاطر بیشتری را ایجاد می نمایید.

شرکت در مسابقه با سامانه پیامکی

ارسال پیام بصورت شخصی سازی شده

یکی دیگر از امکاناتی که بازاریابی پیامکی یا همان پنل پیامکی در اختیار ما می گذارد این است که می توانیم پیام ها را بصورت شخصی سازی شده برای کاربر بفرستیم. برای مثال می توانیم به گونه ایی این پیام ها برای کاربران بفرستیم که در ابتدای پیام نام آن ها بیاید.

یا می توانیم در مناسبت های مختلف برای آن ها از طریق سامانه پیامکی تبریک عید و … بفرستیم. حتی فرستادن پیام تبریک تولد بسیار تاثیر گذار است. یکی دیگر از موارد ارسال پیامک برای اطلاع رسانی از تاریخ قسط می باشد. یعنی اگر فروش به صورت اقساط دارید دیگر نیازی به تماس با مشتری نمی باشد. سیستم پیامکی می تواند به صورت خودکار مشتری را در جریان امور بگذارد.

پیام شخصی سازی شده

ارسال پیام بر اساس شغل و منطقه

از قابلیت های دیگر داشتن پنل پیامکی این هست که می توانید بر اساس مشاغل مختلف و حتی منطقه های مختلف دسته بندی کنید و پیامک اطلاع رسانی یا تبلیغاتی خود را بفرستید. به طور مثال می توانید یک پیام با متن ویژه آرایشگران ارسال کرده و پیام هدفمند داشته باشید. و یا می توانید ارسال پیام برای افراد فقط در منطقه ی فروشگاه خودتان داشته باشید.

پنل پیامکی

ارسال پیامک تبلیغاتی به تفکیک تاریخ تولد و جنسیت

به طور مثال اگر بخواهید برای دانش آموزان کنکوری پیام ارسال کنید دیگر نیازی نیست تا برای افراد با تمام گروه های سنی ارسال پیام داشته باشید. گروه سنی خاص خود را در نظر گرفته و بازه ی سنی سامانه پیامکی را کمتر می کنید. شما حتی می توانید با این ویژگی برای افراد ارسال پیام تبریک تولد داشته و حسن نیت خود را نشان دهید. برای مشاغلی مانند آرایشگری و یا باشگاه های ورزشی که جنسیت افراد متفاوت می باشد می توانید با توجه به همین موضوع ارسال پیام داشته باشید. یعنی برای تبلیغ یک باشگاه مردانه در یک محدوده ی خاص نیازی به ارسال پیام برای بانوان نمی باشد. یا برای ارسال پیامک تبلیغاتی در گروه شغلی ابزارآلات و یا مکانیکی ماشین می توانید با توجه به همین موضوع ارسال پیامک بهتری داشته باشید.

پنل پیامکی

ارسال پیام BTS

ارسال پیامک از طریق دکل های مخابراتی و یا BTS یکی از ویژگی های منحصر به فرد پنل اس ام اسی می باشد. این روش ارسال پیامک تبلیغاتی به صورت کاملا هدفمند می باشد. در این روش دیگر نیازی به لیست شماره موبایل افراد ندارید. درخواست ارسال پیامک به اوپراتور ایرانسل ارسال و اپراتور پیامک شما را به شماره BTS فعالی که از دکل مورد نظر شما سرویس گرفته‌اند ارسال می‌کند. BTS ها و یا در واقع آنتن های مخابراتی با تلفن های همراه به طور مستقیم ارتباط دارند. به همین علت می توانند شماره های فعالی را که در محدوده مورد نظر بوده اند را ردیابی کنند. به همین علت در این روش شما می توانید مطمئن باشید پیامک تبلیغاتی را به شماره های فعالی که در چند روز گذشته در منطقه شما بوده اند ارسال می نمایید.

بی تی اس

بیشتر افراد جامعه که جزو مشتریان بالقوه هر کسب و کاری محسوب می شوند، دارای تلفن همراه می باشند. با استفاده از پنل پیامکی گروه فناوری و هنری “آن” می توانید آن ها را به مشتریان بالفعل خود تبدیل کنید.