طراحی سایت چند منظوره

اگر شما نیز مانند اکثر کسب و کار ها به دنبال پیشرفت در دنیای تکنولوژی و دیجیتال امروزی هستید، پیشنهاد میکنم حتما این مقاله در مورد وب سایت چند منظوره را تا انتها دنبال کنید.

برای بیشتر دیده شدن کسب و کار و شرکت خود قطعا راه های زیادی را دنبال کرده اید اما باید بدانید ساخت یک فروشگاه آنلاین دیگر یک مزیت به حساب نمی آید بلکه ضرورتی است که برای پیشرفت و فروش بیشتر باید انجام دهید.

با طراحی سایت چند منظوره هم می توانید از نظر مالی صرفه جویی کرده

سایت چند منظوره

اولین قدم برای داشتن یک وب سایت حرفه ای هدفمند بودن است. باید بدانید دقیقا چه انتظاری از سایت خود دارید و بر اساس آن طراحی سایت شما صورت گیرد. اگر شغل شما به صورتی است که نیاز به چندین وب سایت دارید طراحی سایت چند منظوره بزرگ ترین کمک برای شما است. زیرا شما می توانید چندین سایت با خدمات متنوع را در قالب یک وب سایت داشته باشید. در برخی حالات ممکن است شما چند کسب و کار کوچک را با هم اداره کنید و برای هر کدام به یک سایت جداگانه نیاز داشته باشید که در این حالت نیز این وب سایت به شما کمک می کند.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با ما در گروه فناوری و هنری” آن” در ارتباط باشید.

و هم علاوه بر ارائه خدمات به کاربران خود، فروش محصولاتتان را نیز داشته باشید.

طراحی سایت چند منظوره

مزایای استفاده از وب سایت چند منظوره

در این سبک از طراحی سایت می توانید برای هر کسب و کار خود دامنه ای جدا گانه و مستقل ایجاد کنید تا با یکدیگر تداخلی نداشته و با داشتن زیر دامنه برای هر سایت امنیت سایت خود را بالا ببرید.

رشد سریع در موتور های جستجوی گوگل، مهم ترین مزیت این وب سایت بوده که می توانید به سرعت رشد کرده و جایگاه مناسبی پیدا کنید. نتیجه ای که به همراه خواهد داشت افزایش چشمگیر کاربران و ترافیک سایت بوده که باعث می شود تا وب سایت شما بیشتر دیده شده و از دسترس خارج نشود.

با استفاده اصولی و صحیح از اصول سئو و کمک گرفتن از متخصصان در این زمینه می توانید وب سایت خود را توسعه داده و در نتیجه فروش بیشتری کسب کنید. این مدل از وب سایت قابلیت پشتیبانی از افزونه های پر کاربرد را نیز دارد یعنی امکانات بیشتری را برای شما فراهم میکند.

مقرون به صرفه بودن با توجه به درآمد بسیاری که از این مدل وب سایت می توانید دریافت کنید بی شک هر کسی را مشتاق داشتن یک وب سایت چند منظوره حرفه ای می نماید.

مزیت طراحی سایت چند منظوره

تفاوت سایت چند منظوره با شرکتی و فروشگاهی

در سایت فروشگاهی شما می توانید به صورت نامحدود محصولات خود را بارگذاری کرده و از این امکان استفاده کنید اما در سایت چند منظوره بارگذاری محصولات مقدار محدود تری دارد. از طرفی در سایت شرکتی شما محصولی نداشته و در واقع فقط ارائه خدمات دارید. اما شما ممکن است در کنار خدماتی که ارائه می دهید محصولاتی محدود نیز برای فروش قرار دهید که در این حالت این سبک از سایت برای شما بهترین گزینه می باشد.

استفاده از قالب های حرفه ای

اگر قصد دارید تا کسب و کارتان رونق داشته و نتیجه ای حرفه ای به دست آورید طبیعتا باید به دنبال تیمی حرفه ای در این زمینه باشید تا با طراحی و ساخت سایتی بر اساس اصول رسپانسیو و واکنش گرا بودن، سازگاری با انواع مرورگر ها و همچنین رعایت نکات گرافیکی و زیبایی بصری سایت، افراد را مشتاق به دنبال کردن شما کند.

ما در گروه مهندسی آن تمام تلاشمان بر این است تا بتوانیم به شما کمک کنیم و با طراحی سایت چند منظوره حرفه ای برای شما کاربرانی همراه و وفادار ایجاد کنیم.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با ما در گروه فناوری و هنری “آن” در ارتباط باشید.

قالب سایت چند منظوره

در بخش زیر چهار پلن پیشنهادی برای طراحی سایت چند منظوره ارائه شده است. شما می توانید با توجه به نیاز خود، یکی از آن ها را انتخاب کنید. لازم به ذکر است ویژگی های هر کدام از پلن های ذیل با توجه به خواسته شما ‏ قابل ویرایش می باشد و در صورت تغییر  ویژگی ها قیمت ها ممکن است کمتر یا بیشتر شود.