طراحی سایت

رسپانسیو

امروزه در دنیای طراحی وبسایت به دلیل گسترش دستگاه های کوچک مانند موبایل و تبلت رسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت امری ضروری است. چرا که بسیاری از مخاطبان ار تلفن همراه و تبلت برای بازدید از سایت استفاده می کنند. و به همین منظور رسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت امری ضروری است تا سایت در همه ی دستگاه ها به خوبی نشان داده شود.

طراحی سایت

رابط کاربری آسان برای مدیران سایت

سایت های طراحی شده در تیم مهندسی ما از محیط و رابط کاربری حرفه ای و در عین حال آسان برای ادمین یا مدیران سایت برخوردار است. مدیران سایت به راحتی می توانند در هر زمان و هر مکانی سایت خود را مدیریت و محتوای آن را اضافه و ویرایش نمایند. اگر ایده ای برای کسب و کار اینترنتی دارید می توانید به صورت تیمی سایت خود را مدیریت نموده و از مزایای کار تیمی بهره مند شوید.

طراحی وبسایت

پشتیبانی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل

تیم پشتیبانی ما به صورت شبانه روز آماده پشتیبانی از وبسایت های شما می باشد. پشتیبانی حرفه ای و پاسخگویی فوری از ویژگی های تیم پشتیبانی ماست. تیم پشتیبانی 24ساعته همراه شماست.

طراحی سایت

سایت های چند منظوره

سایت های چند منظوره علاوه بر امکانات سایت شرکتی که در بالا ذکر شد دارای فروشگاه اینترنتی نیز هستند. در طراحی وبسایت چندمنطوره به معرفی شرکت، گالری محصولات، گالری نمونه کارها، خدمات شرکت و اطلاعات مربوط به کسب و کار پرداخته می شود. و در کنار آن اگر محصولی برای فروش دارید می توانید به صورت اینترنتی بفروشید.

گروه مهندسی و هنری آن

سایت فروشگاه اینترنتی

اگر فروشگاه دارید و یا محصولی برای فروش دارید دیگر زمان آن رسیده که به فروش اینترنتی بپردازید. روش های سنتی فروش به سرعت جای خود را به فروش اینترنتی می دهند. و امروزه خرید اینترنتی خیلی آسان تر از خرید حضوری است. و طرفداران بیشتری دارند. چرا که مشتریان شما در خانه خود و در زمان و مکانی که خودشان راحتند به به بهترین شکل محصولات شما را می بینند و می توانند انتخاب بهتری داشته باشند. به همین منظور کارشناسان توصیه می کنند برای فروش بیشتر از فروشگاه اینترنتی استفاده شود. تیم مهندسی آن با بهره گیری از مدرن ترین روش های طراحی سایت فروئشگاه آنلاین ارائه خدمات به شما صاحبان کسب و کار می باشد. همین امروز فروش خود را بروز کنید… برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

طراحی فروشگاه اینترنتی
فهرست