پخش ویدیو

طراحی وبسایت رسپانسیو

امروزه در دنیای طراحی وبسایت به دلیل گسترش دستگاه های کوچک مانند موبایل و تبلت رسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت امری ضروری است. چرا که بسیاری از مخاطبان ار تلفن همراه و تبلت برای بازدید از سایت استفاده می کنند. و به همین منظور رسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت امری ضروری است تا سایت در همه ی دستگاه ها به خوبی نشان داده شود.

از آنجایی که ما در عصر تحول دیجیتال هستیم افراد بطور پیوسته در حال کار کردن با تلفن همراه خود هستند. تحقیقات نشان داده است بیش از نیمی از ترافیک سایت ها از طریق تلفن های هوشمند بوده و به همین منظور رسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت امری ضروری است تا سایت در همه ی دستگاه ها به خوبی نشان داده شود. جالب است بدانید واکنش گرا بودن وبسایت شما در افزایش رتبه ی گوگل نیز تاثیر گذار بوده و باعث می شود تا رتبه بالاتری کسب و مخاطبان بیشتری وارد وبسایت شما شوند.

در واکنش گرا یا در واقع رسپانسیو بودن سایت مهم ترین نکته این است که بتوانید محتوای اصلی که می خواهید کاربر وب سایت شما، ببیند را هدفمند سازید. باید بتوانید به محتوای سایت الویت داده یعنی مطالبی که بیشتر برایتان ارزشمند بوده و مخاطب سایت را بیشتر جذب میکند در دسترس قرار دهید تا کاربران گیج نشده و مایل به ادامه باشند.

با توجه به نکات گفته شده متوجه اهمیت بسیار زیاد طراحی وبسایت بصورت ریسپانسیو شده ایم. برای تشخیص رسپانسیو بودن وبسایت میتوانید صفحه را در نمایشگر لپ تاپ باز کرده و با اسکرول کردن صفحه را کوچیک و یا بزرگ کنید اگر به نسبت صفحه ها نوشته ها تغییر کنند این سایت رسپانسیو می باشد.

رابط کاربری آسان برای مدیران سایت

رابط کاربری به طور کلی پلی میان انسان و ماشین است و اگر این رابط میانجی گرای اش را نتواند به درستی انجام دهد هدف پروژه شکست میخورد، بنابراین یک وبسایت حرفه ای باید طراحی داشته باشد تا ادمین و مدیر سایت دسترسی آسان و راحتی به تمام صفحات و ویرایش سایت در ساده ترین حالت ممکن بدون پیچیدگی را داشته باشد. فرض کنید شما برای فروشگاه خود سفارش طراحی وبسایت داده اید، رابط کاربری آن برای شما باید به گونه ایی باشد که براحتی محصول جدید خود را در سایت بارگزاری کنید یا سفارشات را پیگیری کنید.  یعنی هر فردی با هر سطح از سواد و توانایی قابلیت استفاده از این سایت را داشته باشد.

سایت های طراحی شده در تیم مهندسی ما از محیط و رابط کاربری حرفه ای و در عین حال آسان برای ادمین یا مدیران سایت برخوردار است. مدیران سایت به راحتی می توانند در هر زمان و هر مکانی سایت خود را مدیریت و محتوای آن را اضافه و ویرایش نمایند. اگر ایده ای برای کسب و کار اینترنتی دارید می توانید به صورت تیمی سایت خود را مدیریت نموده و از مزایای کار تیمی بهره مند شوید.

طراحی رابط کاربری مناسب برای وب سایت
طراحی سایت چند منظوره

سایت های چند منظوره

سایت های چند منظوره از پر کاربرد ترین و در عین حال قوی ترین وبسایت های موجود هستند که علاوه بر امکانات سایت شرکتی که برای ورود به عرصه رقابت با دیگر شرکت های هم راستا با شما ضروری است، دارای فروشگاه اینترنتی نیز هستند. این نوع از وبسایت زمانی که شما نیاز به چند سایت مختلف برای بالا بردن راندمان کاری خود دارید ضروری می باشد، تا در هزینه و زمان بتوانید صرفه جویی کنید. در طراحی وبسایت چند منظوره باید زیبایی بصری و گرافیکی سایت جدی گرفته شود و به معرفی شرکت و کارکنان، گالری محصولات، گالری نمونه کارها، خدمات شرکت و اطلاعات مربوط به کسب و کار نیز پرداخته شود. و در کنار آن اگر محصولی برای فروش دارید می توانید قسمتی را به فروش اختصاص داده و با تکمیل توضیحات محصولات، آن ها را به صورت اینترنتی بفروشید.

سایت فروشگاه اینترنتی

اگر فروشگاه دارید و یا محصولی برای فروش دارید دیگر زمان آن رسیده که برای هر چه بیشتر دیده شدن محصولات خود به فروش اینترنتی بپردازید و برای سفارش طراحی وبسایت اقدام نمایید. روش های سنتی فروش هر چند هنوز بسیار رواج دارند اما در دنیای دیجیتال امروزه به سرعت جای خود را به فروش اینترنتی می دهند. خرید اینترنتی در دنیای پیشرفته امروزی خیلی آسان تر و سریع تر از خرید حضوری بوده و طرفداران بیشتری دارد. چرا که مشتریان شما در خانه خود و در هر زمان و مکانی که خودشان راحت تر هستند به بهترین شکل محصولات شما را می بینند و می توانند انتخاب بهتری داشته باشند. دیگر نیازی به صرف زمان و انرژی خود برای خرید حضوری نداشته و از سراسر کشور می توانند فروشگاه شما را برای خرید انتخاب کنند. به همین منظور کارشناسان توصیه می کنند برای فروش بیشتر از فروشگاه اینترنتی استفاده کرده و با داشتن یک وبسایت حرفه ای شرکت یا فروشگاه خود را گسترش دهید. تیم مهندسی آن با بهره گیری از مدرن ترین و کم هزینه ترین روش های طراحی سایت فروشگاه آنلاین، آماده ارائه خدمات به شما صاحبان کسب و کار می باشد. همین امروز فروش خود را بروز کنید… برای مشاوره طراحی وبسایت با ما در گروه مهندسی آن در تماس باشید تا مشاوران ما برای داشتن یک وبسایت حرفه ای شما را راهنمایی کنند.