نمونه کارهای تندیس

تندیس فارغ التحصیلی

طراحی و ساخت تندیسهای فارغ التحصیلی متناسب و ویژه رشته های مختلف تحصیلی انجام می پذیرد. در طراحی و ساخت این تندیسها نهایت دقت صورت می گیرد چرا که ما می دانیم برای یک دانشجو جشن فارغ التحصیلی چقدر اهمیت دارد. و تندیس شاید بهترین یادگار برای جشن های فارغ التحصیلی می باشد. استفاده از بهترین متریال های روز دنیا و طراحی و ساخت متمایز و بدیع راز موفقیت ماست. کافی است با ما تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.


مشاوره و سفارش

تندیس

تندیس فار غ التحصیلان دانشگاه مازندران

تندیس ورزشی

برای یک ورزشکار تندیس و مدال برایش اهمیت فراوان دارد.  شاید برایش یادآور تلاش هایی است  که بی وقفه برای کسب افتخار در رشته ی ورزشی مورد علاقه اش انجام داده است. طراحی و ساخت تندیسهای ویژه ی مسابقات ورزشی در گروه مهندسی و هنری آن با استفاده از بهترین متریال های روز دنیا و با کاربری دستگاه های ویژه  ی ساخت تندیس با کیفیت عالی. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید.


مشاوره و سفارش

تندیس ورزشی
تندیس مسابقات ورزشی منطقه ای

 

تندیس حجمی

این تندیسها ویژه ی همایش ها و شخصیت های علمی و فرهنگی و هنری می باشد. اما برای هدیه به عنوان یک هدیه خاص نیز کاربرد دارند. در ساخت این تندیسها از تکنولوژی هیجان انگیز پرینت سه بعدی استفاده شده است. قابل ذکر است در این تندیسها می توان از هر طرح، لوگو، و شخصیت دلخواه به صورت حجمی و سه بعدی استفاده نمود که جزئ تندیس های لوکس محسوب می شود.


مشاوره و سفارش

تندیس

تندیس حجمی با سردیس انیشتین

فهرست