[vc_row][vc_column][vc_column_text]

چرا وبسایت؟

شاید برای بعضی از ماها هنوز شفاف نشده که چرا باید وب و وبسایت داشته باشیم. چرا به وبسایت نیاز داریم. ضرورت داشتن یک وب سایت چیست؟ چرا باید برای داشتن یک سایت وقت و هزینه صرف کنیم؟ آیا وبسایت می تواند به ما کمک کند؟ امروز با مجموعه چرا وبسایت همراه باشید. شما هم مثل ما که این مجموعه رو با لذت و علاقه آماده کرده ایم لذت خواهید برد. با ما همراه باشید تا بگوییم چرا وبسایت:

 

یک: وبسایت به عنوان بروشور و کاتالوگ آنلاین

چه چیزی میتونه بهتر از یک کاتالوگ آنلاین باشه؟ افراد در هر ساعتی از شبانه روز و در هر جایی می توانند به وبسایت شما دسترسی داشته باشند. و با خدمات شما آگاه شوند. وبسایت یک فرصت استثنایی برای معرفی خدمات شما است.

 

مجموعه چرا وبسایت 1
طراحی سایت

 

دو: نمایش حرفه ای بودن و ارزش کسب و کار

از آنجا که امروزه عصر اطلاعات و اینترنت می باشد، صاحبان کسب و کار تلاش می کنند تا در دنیای اینترنت نیز حضور داشته باشند. چرا که این کار می تواند نشان دهنده ارزش و اهمیت کسب کار آنها باشد.

 

مجموعه چرا وبسایت 2
طراحی سایت

 

سه:در معرض دید افراد بیشتری قرار بگیرید

شما در فروشگاه یا دفتر خودتان حداکثر به چند نفر در روز می توانید پاسخ دهید؟ 20نفر؟ 100نفر؟ 200نفر؟ 1000نفر؟ آیا این ها عدد زیادی است؟ طبق آمار تعداد مشترکان اینترنت در ایران به بیش از 70 میلیون نفر رسیده است. بنا براین اهمیت کسب و کار آنلاین و ورود به بازار آنلاین و وب روز به روز بیشتر می شود.

 

مجموعه چرا وبسایت 3
طراحی سایت

 

چهار: وبسایت شما به عنوان یک واحد خدمات مشتریان 24 ساعته

زمانی که به تولید محتوا برای وب سایت خود می پردازید و محتوای مناسبی در سایتتان قرار می دهیدمخاطبان و مشتریان شما خیلی راحت تر، بهتر و کامل تر می توانند به پاسخ سوالشان برسند. همچنین با استفاده از سیستم تیکتینگ می توانید بهترین پشتیبانی آنلاین را داشته باشید.

 

مجموعه چرا وبسایت 4
طراحی سایت

ادامه دارد….

 

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

در ادامه با وب سایت ما همراه باشید و از مزایای طراحی وبسایت بیشتر آگاه شوید

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][us_image image=”2235″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_image image=”2236″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][us_image image=”2237″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_image image=”2238″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][us_image image=”2239″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_image image=”2240″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][us_image image=”2241″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_image image=”2242″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][us_image image=”2243″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_image image=”2244″][/vc_column][/vc_row]