گروه فناوری و هنری آن به مناسبت نوروز باستانی شرایط عالی در جشنواره نوروزی برای ارائه خدمات در نظر گرفته است. تیم حرفه ای و با سابقه ما همواره از متد نوین طراحی و پیاده سازی پروژه ها استفاده می کند تا بهترین نتایج برای مشتریان ما اتفاق بیفتد.

جشنواره نوروزی گروه فناوری و هنری آن

طراحی سایت

امروزه در عصر دیجیتال و حضور گسترده افراد در فضای مجازی، داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری ضروری است. با داشتن یک وب سایت می توانید این فرصت را برای مشتریان خود فراهم کنید تا در مورد محصول یا خدمات شما اطلاعات مورد نیازشان را کسب کنند. امکان برقراری ارتباط سریع و آسان بصورت آنلاین در هر ساعت و هر روز از هفته امکان پذیر می شود. مشتریان از طریق وبسایت شما می توانند اخبار یا به روز رسانی های جالب در مورد کسب و کار شما را دریافت کنند. و یا محصولات یا خدمات را مستقیماً از سایت خریداری کنند.

قرارداد طراحسی سایت جشنواره نوروزی

علاوه بر این، بابهبود رتبه‌بندی وبسایت شما در موتورهای جستجو، می تواند موجب دسترسی به مخاطبان گسترده‌تر، افزایش مشتریان و تبدیل‌های فروش، ارتقای آگاهی از برند و ایجاد حضور آنلاین شود. تیم حرفه ای گروه فناوری “آن” با رعایت تمامی اصول حرفه ای از جمله ریسپانسیو بودن سایت، رابط کاربری مناسب و … سایت متناسب با نیاز و سلیقه شما را طراحی می کنند. شما می توانید در جشنواره نوروزی گروه فناوری و هنری “آن”، برای قراردادهای طراحی سایت خود از تخفیف حدود 20 درصدی بهره مند شوید.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو برای وب سایت ما بسیار مهم است زیرا به دیده شدن و رتبه بندی در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) مانند گوگل کمک می کند. سئو(SEO) فرآیند بهینه سازی محتوای وب سایت به منظور افزایش ترافیک ارگانیک از موتورهای جستجو است. بهینه سازی سایت(SEO) توانایی وب سایت را برای یافتن توسط جستجوگران بهبود می بخشد و شانس آن را برای ظاهر شدن در بالای رتبه بندی SERP افزایش می دهد.

جشنواره نوروزی قرارداد سئو

تحقیقات نشان داده است که کاربران فقط بر روی چند سایت ابتدایی نمایش داده شده در نتایج موتورهای جستجو کلیک می کنند. با بهبود سئو، یک وب سایت می تواند توسط کاربران بیشتری دیده شود، ترافیک وب را افزایش دهد. با یک سئو حرفه ای، قطعا شما فروش بیشتری خواهید داشت. گروه فناوری و هنری “آن” تصمیم گرفته است به شما دوستان عزیز به مناسبت جشنواره نوروزی از 25 اسفند ماه تا 15 فروردین به هر قرارداد سئو و بهینه سازی سایت(SEO) تا سقف 15 درصد تخفیف دهد.

سامانه پیامکی

سامانه پیامکی یک راه عالی برای کسب و کارها برای برقراری ارتباط با مشتریان خود و تعامل مستقیم و شخصی با آنهاست. پنل پیامکی به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد به سرعت اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات خود را منتشر کنند. علاوه بر این، پیامک های فراگیر به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا بخش‌های خاصی از پایگاه مشتری خود را هدف قرار دهند. و اطمینان حاصل کنند که پیام مناسب در زمان مناسب به افراد مناسب تحویل داده می‌شود. ارسال پیام‌ از طریق سامانه پیامکی مقرون‌به‌صرفه است. و به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا بدون صرف هزینه‌های زیاد برای تبلیغات یا کمپین‌های بازاریابی گسترده، به گروه‌های بزرگی از مشتریان دسترسی پیدا کنند. با خرید سامانه پیامکی “آن” به شما 100 هزار تومان شارژ رایگان به مناسبت جشنواره نوروزی هدیه داده می شود.