[vc_row][vc_column][us_post_title align=”center” tag=”h1″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-bottom%22%3A0%7D%7D”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]جملات انگیزشی فوق العاده زیبا می تواند زندگی شما را دگرگون کند. خیلی اوقات یک تصمیم ساده می تواند تاثیر بسیار زیادی روی شما بگذارد. به نحوی که آن تصمیم آینده شما را تغییر دهد و مسیر زندگی تان را عوض کند. بسیاری از این تصمیمات آنی با توجه به ضمیر تاخود آگاه ما گرفته می شود. و نگرشی که نسبت به محیط و زدگی داریم می تواند موثر در اخذ این تصمیمات باشد.

بنا براین به نظر نویسنده بهترین کار و بهترین شیوه زندگی شیوه مثبت نگری و نگرش امید وارکننه داشتن بپنسبت به زندگی است. چرا که یک اتفاق ساده می تواند در زندگی تاثیر بگذارد. و تصمیم گرفتن راجع به آن شاید زندگی شما را متحول کند. به نظر من بهترین تصمیم زمانی گرفته می شود که بهترین نگرش را داشته باشیم.

بهترین نگرش می تواند تلفیقی از نگاه احساسی و منطقی باشد. چرا که اگر فقط احساسی فکر کنیم یا اینکه بخواهیم کاملا منطقی فکر کنیم نمی توان بهئنتیجه ایده آل رسید.

شانس به معنی داشتن آمادگی+فرصت  می باشد. یعنی وقتی شما فرصتی فوق العاده پیش آید و شما آمادگی لازم را نیز داشته باشید می توانید از شانس موفقیت هم بهره مند شوید.

پیشنهاد ما مطالعه روزانه جملات انگیزشی است. می تواند روزتان را با این جملات انگیزشی زیبا شروع کنید تا بهترین نتیجه و پیشرفت در آن روز حاصل آید. ار آنجا که صبح ها مغز در بهترین شرایط خود هست، نگرش مثبت و شروع صبح با انگیزه ی زیاد می تواند بهترین نتایج را برای شما به ارمغان آورد. با و بسایت گروه مهندسی و هنری آن همراه باشید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][us_image image=”2111″][vc_column_text]

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_image image=”2115″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][us_image image=”2114″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_image image=”2116″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_image image=”2138″][/vc_column][/vc_row]