گسترش کسب و کار اینترنتی در بابلسر از راه‌های مختلف، در هر حوزه شغلی اقدامی اساسی برای پیشرفت است. طراحی وبسایت‌ها و ساخت اپلیکیشن‌ها هر کدام ابزاری برای تعامل از راه دور با کاربران و مشتری‌ها به شمار می‌آیند. هر کدام از این‌ها در کنار مزیت‌هایی که دارند، محدودیت‌هایی نیز دارند. راه حل برخی از این محدودیت‌ها، داشتن وب اپلیکیشن است. طراحی وب اپلیکیشن در بابلسر به دلیل داشتن اکثر مزیت‌های اپلیکیشن و سایت می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد. با داشتن یک وب اپلیکیشن هوشمند در کسب و کار خود در بابلسر می‌توانید گستره مشتریان و کاربران خود را به خارج از این شهر افزایش دهید.

برای سفارش طراحی وب اپلیکیشن در بابلسر با ما تماس بگیرید: 09362572657

ساخت وب اپلیکیشن در بابلسر

وب اپلیکیشن در واقع نوعی نرم افزار تحت وب است. یعنی تمام ویژگی‌های اپلیکیشن را دارد اما به جای دانلود و اشغال حافظه داخلی دستگاه، در مرورگر قابل دسترسی است. همچنین با هر نوع ابزار هوشمندی کاربران قابلیت دسترسی به آن را دارند و بدون نیاز به دانلود می‌توانند اطلاعات مورد نیاز خود را در یافت کنند. طراحی وب اپلیکیشن در بابلسر به شما این امکان را می‌دهد که با تمام کاربران در هر کجا که باشند تعامل بهتری داشته باشید و شرایط راحت‌تری را در اختیار آن‌ها بگذارید. در جهت گسترش کسب و کار خود در بابلسر به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از طراحی وب اپلیکیشن غافل نشوید. شما با اینکار می‌توانید کاربران هر دو بستر سایت و اپلیکیشن را در کنار هم داشته باشید. گروه فناوری و هنری “آن” با داشتن تیمی مجرب و با تجربه به شما در داشتن وب اپلیکیشنی واکنش گرا کمک می‌کند.

ساخت وب اپلیکیشن در بابلسر
ساخت وب اپلیکیشن در بابلسر

مزایای وب اپلیکیشن در بابلسر

مهم‌ترین مزایای داشتن وب اپ برای تمام حوزه‌های کسب و کار شامل :

  • عدم داشتن محدودیت برای اجرا بر روی دستگاه‌های هوشمند مختلف (تلفن همراه، لپتاپ و تبلت)
  • برای استفاده از وب اپلیکیشن ضرورتی بر دانلود وجود ندارد. در نتیجه بدون دغدغه اشغال حافظه داخلی دستگاه هوشمندتان می‌توانید از آن استفاده کنید.
  • محدودیتی برای نوع مرورگر ندارد.
  • کاربران بدون محدودیت زمان و مکان می‌توانند به همه دیتاهای مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.
  • بر خلاف وبسایت که نوع تعامل محدود به محتوا است، در طراحی وب اپلیکیشن تمرکز بر تعامل و کارایی می‌باشد.
  • امکان پیاده سازی هر نوع ایده ای در وب اپلیکیشن وجود دارد. می‌توان گفت وب اپ یک ربات هوشمند است. برای مثال در داخل وب اپلیکیشن با توجه به علاقه و سابقه سرچ کاربران بهترین و مناسب‌ترین مطالب فرد را به او نشان می‌دهد. مثالی از این ویژگی وب اپ توییتر و اینستاگرام است.
طراحی وب سایت و وب اپلیکیشن
مقایسه طراحی سایت و وب اپلیکیشن

سفارش وب اپلیکیشن در بابلسر

داشتن دانش و تکنولوژی روز برای طراحی وب اپلیکیشن فاکتور مهمی است. سفارش وب اپلیکیشن در بابلسر اگر به طور اصولی انجام نشود نه تنها ویژگی‌های منحصر به فرد خود را نخواهد داشت، بلکه عمکرد آن هم دچار مشکل خواهد شد. انتخاب شرکت مناسب و افراد متخصص و ماهر برای طراحی وب اپلیکیشن در بابلسر اولین و مهم‌ترین گام شما در این مسیر است. ما گروه فناوری و هنری “آن” با داشتن تجربه و سابقه کافی در این زمینه با بروزترین متدها و بر اساس اصول و استانداردها طراحی وب اپلیکیشن را بنا به سلیقه شما انجام خواهیم داد. مشاوره رایگان به همراه پشتیبانی در سریع‌ترین زمان از مزیت‌های کار با تیم ما است.

هزینه و قیمت طراحی وب اپلیکیشن در بابلسر

نوع وب اپ و ویژگی‌هایی که برای آن در نظر دارید در براورد هزینه طراحی آن تاثیر گذار خواهد بود. برای سفارش طراحی وب اپ در بابلسر ابتدا تمام فاکتورهای و ویژگی‌های مد نظر خود را تعیین کنید. برای این کار می‌توانید از مشاوره رایگان گروه فناوری و هنری “آن” استفاده کنید. سپس تمام این فاکتورها در اختیار تیم برنامه نویسی قرار گرفته و با توجه به مدت زمان لازم برای اتمام پروژه، میزان هزینه آن براورد می‌شود. قبل از اینکه به دنبال پرداخت هزینه کمتر باشید، به دنبال کیفیت باشید. طراحی وب اپلیکیشن فرایندی حرفه‌ای و تخصصی است که اگر به درستی انجام نشود، می‌تواند تمام هزینه و زحمات شما را هدر دهد. همکاری با گروه فناوری و هنری آن این امکان و اعتبار را به شما می‌دهد که پشتیبانی کاملی پس از اتمام پروژه در اختیار شما خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه طراحی وب اپلیکیشن درخواست‌های خود را برای ما در گروه فناوری و هنری “آن” ارسال کنید تا با بررسی‌های لازم هزینه و زمان تحویل پروژه را در بهترین حالت و شرایط برآورد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *