اینستاگرام یکی از معروف ترین و محبوب ترین فضاهای مجازی به انتخاب کاربران می‌باشد. در این سوشال مدیای جذاب و یوزر فرندلی شما می‌توانید انواع کسب و کارها را داشته باشید. فروش آنلاین لباس، کیف، کفش، شمع، لوازم تحریر و … با ساختن پیج و تولید محتوا در اینستاگرام امکان پذیر می‌باشد. همچنین اگر کسب و کار شما ارائه دهنده خدماتی همچون دکوراسیون منزل، معماری خانه، وکیل حقوقی و … باشد نیز ساخت یک پیج اینستاگرام حرفه‌ای به شما در پیشرفت کاری کمک بسیار بزرگی خواهد نمود.

و اما پیج اینستاگرام حرفه‌ای چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ یکی از عواملی که موجب شده تا پیج بیزینسی شما کارآمدتر و مورد اعتماد افراد قرار گیرد، اتصال به یک وب سایت خواهد بود. طراحی یک وب سایت اختصاصی در کنار تولید محتوای موفق در اینستاگرام موجب شده تا کسب و کار شما پیشرفتی بی‌سابقه داشته باشد. “گروه فناوری و هنری آن” با تیمی حرفه‌ای وبسایتی عالی برای پیج اینستاگرام شما طراحی خواهد نمود.

طراحی سایت فروشگاهی برای پیج اینستاگرام
طراحی سایت فروشگاهی برای پیج اینستاگرام

مزایای طراحی سایت اینستاگرامی

طراحی سایت برای پیج اینستا بی‌شمار مزایا داشته و معایب آن می‌توان گفت صفر می‌باشد. اینستاگرام در دسته سوشال مدیاها قرار گرفته و امنیت بسیار پایینی به نسبت یک وب سایت شخصی خواهد داشت. صفحه شما در این فضای مجازی ممکن است هر لحظه به دلایل متفاوت از بین برود. همچنین مورد سو قصد گرفتن و یا هک شدن توسط افراد بسیار راحت‌تر از سایت می‌باشد. در اینستاگرام ارتباط یک به یک با مخاطب از طریق دایرکت اینستاگرام بوده و به همین علت فروش برای فروشگاه آنلاین سخت خواهد بود. نیاز به ادمین فروش داشته که به صورت مداوم پاسخ گوی افراد باشد. این اتفاق با طراحی سایت بسیار ساده و آسان خواهد شد.

سایت شخصی درگاه پرداخت داشته و کاربران به راحتی و با چند کلیک، کالای مورد نظر خود را در هر تعداد، خرید خواهند نمود. هر چند نیاز به پشتیبانی و ادمین سایت نیز خواهد بود. اما بسیار متفاوت‌تر از دایرکت اینستاگرام است. زیرا در دایرکت ممکن است پیام‌ها گم شده و یا به دلیل باگ های متعدد به چشم نیایند. این اتفاق در یک سایت معتبر به وجود نخواهد آمد. همچنین سایت قابل پشتیبانی و بک آپ گیری نیز می‌باشد. در واقع اطلاعات شما از بین نخواهد رفت.

بسیاری از فضاهای مجازی در ایران تحریم بوده و یا بسته می‌باشند. در نتیجه بسیاری از افراد به این فضا دسترسی نداشته و آمار مشتریان شما کاهش خواهد یافت. اما وب سایت برای عموم به راحتی در دسترس بوده و حتی با یک سئو حرفه‌ای می‌توانید مشتریان بسیاری را از طریق گوگل نیز جذب نمایید. طراحی سایت برای پیج اینستا و رعایت اصول سئو مهم ترین قدمی بوده که می‌توانید برای پیج اینستاگرامی و پیشرفت کسب و کار خود انجام دهید.

خرید راحت و بی دردسر از مزایای طراحی سایت اینستاگرامی
خرید راحت و بی دردسر از مزایای طراحی سایت اینستاگرامی

وب سایت برای پیج اینستا

طراحی سایت برای پیج اینستاگرامی موجب شده تا کاربران اعتماد بیشتری به کسب و کار شما داشته باشند. زیرا می‌توانید با درخواست برای اینماد و نمادهای الکترونیکی معتبر، خود را ثابت نمایید. در نتیجه بسیاری از افراد خرید از سایت را به صفحه های مجازی ترجیح خواهند داد. کاربران می‌توانند حساب شخصی خود را در وب سایت شما داشته باشند. و به راحتی به صفحه علاقه مندی‌ها، سبد خرید و سفارش های پیشین خود دسترسی داشته باشند. کالای مورد نظر خود را بازرسی کرده، نظرهای دیگر کاربران را نیز در مورد کالا بخوانند. همچنین می‌توان کالاهای مختلفی به طور مخصوص در دنیای دیجیتال را با یکدیگر مقایسه نمایند. این امر موجب شده تا ساعات بیشتری را در صفحات سایت شما گذرانده و احتمال خرید بیشتری نیز داشته باشند.

تمامی این آپشن های مخصوص وب سایت، به کاربران در خریدی بهتر و بی دردسر کمک بسیاری خواهند نمود. خرید ساده و آسان برای کاربر نیز موجب شده تا شما در کار خود موفق‌تر باشید. تولید محتوا فقط مختص صفحات مجازی و اینستاگرام نخواهد بود. شما می‌توانید با تیمی حرفه‌ای همچون “گروه فناوری و هنری آن” همکاری کرده تا بهترین تولید محتوای مخصوص سایت و سئو را داشته باشید. همکاران ما در مجموعه تمامی مشاوره های لازم را به صورت رایگان در اختیار شما خواهند گذاشت. طراحی سایت برای پیج اینستا یک راه معتبر و مطمئن با هزینه معقول و مناسب خواهد بود. نتایج بدست آمده از این امر شما را شگفت‌زده خواهد نمود.

وب سایت برای پیج اینستا و فروش آنلاین
وب سایت برای پیج اینستا و فروش آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *