توسعه تجارت الکترونیک و اشتیاق زیادی که افراد به آن نشان داده‌اند موجب به خطر افتادن ماندگاری مشاغل سنتی شده است. طراحی سایت، ساخت اپلیکیشن موبایل و وب اپلیکیشن‌ها همگی از جمله راه‌های ورود به تجارت آنلاین است. اگر شما نیز فروشگاهی در شهر بابلسر دارید و بازدید بالایی در سایت خود دارید، ساخت اپلیکیشن و فروش آنلاین برای شما امری واجب است. در هر حوزه شغلی که هستید (فروش، آموزش و خدمات) ساخت اپلیکیشن موبایل کاری ضروری برای شماست. همچنین اگر سرمایه کمی دارید نیز می‌توانید کسب و کار خود را با طراحی یک سایت و اپلیکیشن شروع کنید و این اولین پله پیشرفت شما خواهد شد. گروه فناوری و هنری “آن” تیمی مجرب برای طراحی اپلیکیشن موبایل به صورت تخصصی در بابلسر دارد که می‌تواند به شما در این مسیر کمک کند.

برای طراحی اپلیکیشن موبایل در بابلسر تماس بگیرید: 09362572657

ساخت اپلیکیشن موبایل در بابلسر

امروزه اکثر افراد به دلیل مشغله زیادی که روزانه دارند، زمان کافی برای گشتن در بازار ندارند. در نتیجه ترجیح آن‌ها این است که طی فعالیت‌های روزمره خود، بتوانند خریدهای خود را انجام دهند و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند. گسترش کسب و کار در بیرون از مرز شهر محل زندگیتان یعنی بابلسر را می‌توانید با ورود به دنیای تجارت الکترونیک تجربه کنید. طراحی وب سایت، وب اپلکیشن و اپلیکیشن‌ها همگی فناوری‌هایی هستند که در جهت پیشرفت صاحبان کسب و کار و راحتی کاربران ساخته شده‌اند. اپلیکیشن‌های موبایل بر روی تلفن‌های همراه اندروید و IOS قابل نصب و استفاده هستند. برای سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل در بابلسر تماس بگیرید.

ساخت اپلیکیشن موبایل فقط مختص کسب و کارهای فروشگاهی نیست. اپلیکیشن‌های آموزشی نیز برای توسعه کسب و کار و برندسازی اقدام به ساخت اپلیکیشن موبایل می‌کنند.

انواع اپلیکیشن موبایل در بابلسر

اپلیکیشن‌های موبایل به توجه به کاربرد و ساختارشان دسته بندی می‌شوند. انواع اپلیکیشن موبایل از لحاظ ساختار شامل وب پیش رونده، ترکیبی و بومی است. از نظر کاربرد نیز انواع اپلیکیشن موبایل در بابلسر شامل دسته بندی‌های زیر است:

 • پزشکی: جهت دادن اخبار پزشکی و دادن نوبت‌های آنلاین مطب پزشک
 • حمل و نقل: برای استفاده از پیک و همچنین در شرکت‌های حمل و نقل عمومی برای گرفتن بلیط
 • بازی و سرگرمی
 • خبری: اپلیکیشن‌هایی که تعامل آن‌ها با کاربر به صورت محتوا و انتقال اخبار در زمینه‌های مختلف است.
 • شرکتی: این اپلیکیشن‌ها باعث تعامل بهتر کارمندان و کاربران دیگر شده و اطلاعات و دسترسی‌های مورد نیاز را در اختیار آن‌ها می‌گذارد.
 • خدماتی: این اپلیکیشن‌ها در حوزه‌های مختلفی قابل استفاده هستند. پست، حمل و نقل و رزرو بلیط یا هتل از جمله موارد آن است.
 • فروشگاهی
 • آموزشی

پیشنهاد می‌شود: انواع اپلیکیشن موبایل و روش‌های ساخت آن

ساخت اپلیکیشن در بابلسر
ساخت اپلیکیشن در بابلسر

اپلیکیشن آموزشی موبایل در بابلسر

از جمله کارهایی که اینترنت بستر توسعه آن شده، آموزش است. آموزش آنلاین و غیر حضوری مخصوصا پس از دوره بیماری کرونا، علاقمندان زیادی پیدا کرده. امروزه رشته‌ها و فنون زیادی وجود دارند که صرفا به صورت آنلاین آموزش داده می‌شود. این کار هم باعث راحتی کاربران و هنرجوها شده و هم به استادان امکان جذب تعداد زیادی از افراد را بدون محدودیت زمان و مکان داده است. اینکه شما به جای تاسیس یک آموزشگاه با تمام مخارج زیادی که دارد، اقدام به ساخت اپلیکیشنی کنید که دانش و فنون مورد نیاز را به صورت فایل‌های متنی، صوتی و تصویری بتوانید در اختیار کاربران قرار دهید ایده هوشمندانه‌ای خواهد بود. اپلیکیشن‌های آموزشی موبایل متنوعی در هر رشته‌ای وجود دارد. شما نیز برای توسعه و شهرت نیاز دارید تا از فناوری‌های روز استفاده کنید. با طراحی اپلیکیشن آموزشی موبایل در بابلسر شما نه تنها به موفقیت خود نزدیک‌تر می‌شوید، بلکه به رشد و پیشرفت تعداد افراد بیشتری کمک کرده‌اید.

اپلیکیشن فروشگاهی موبایل در بابلسر

افزایش فروش و درامد در کسب و کار شما قطعا با حفظ مشتری‌ها و همچنین افزودن مشتری‌های جدید و بیشتر اتفاق می‌افتد. همه ما به دلایل مختلف مانند مشغله و … دنبال سرعت و راحتی هستیم. در خرید وسایل مورد نیاز نیز همین امر حاکم است. اکثر فروشگاه‌ها در بابلسر علاوه بر فروشگاه فیزیکی که دارند، در شبکه‌های مجازی نیز فعالیت می‌کنند. در این میان اگر شما همچنان به روند سنتی کار خود ادامه دهید، به مرور مشتریان خود را از دست خواهید داد. ساخت یک اپلیکیشن فروشگاهی در بابلسر باعث بروز کردن کسب و کار شما خواهد شد. تعامل راحت و سریع، دسترسی راحت و بدون محدودیت زمانی مشتریان به کالاهای مورد نیاز، عرضه کامل تمام محصولات با اطلاعات و ویژگی‌هایشان بدون نیاز به حضور فیزیکی شما و … همگی از مزایای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی در بابلسر است.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در بابلسر
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در بابلسر

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS در بابلسر

اکثر افراد جامعه از کوچک تا بزرگ امروزه به تلفن همراه دسترسی دارند. اندروید و IOS دو سیستم عامل اصلی هستند که در تلفن‌های همراه وجود دارند. از اپلیکیشن‌های مختلفی مانند اسنپ، اپ‌های شبکه اجتماعی مانند تلگرام و …، دیجی کالا به طور روزمره استفاده می‌کنیم. در این میان کسب و کارهای مختلف نیز برای راحتی در تعامل بیشتر با کاربران و گسترش دایره ارتباطی خود به صورت غیر حضوری، اقدام به طراحی و ساخت اپلیکیشن کرده‌اند. زبان برنامه نویسی برای ساخت اپلیکیشن این دو سیتم عامل با توجه به نوع ساختار برنامه، ممکن است متفاوت باشد. طراحی اپلیکیشن در بابلسر باید توسط فرد یا تیمی انجام شود که اطلاعات و دانش تخصصی و کاملی در این زمینه داشته باشد در غیر اینصورت برنامه ممکن است به درستی اجرا نشود.

مزایای طراحی اپلیکیشن در بابلسر

 • افزایش میزان اعتبار خود و برند سازی بهتر
 • بستری برای تعامل بیشتر و بهتر با کاربران و مشتری‌ها
 • دسترسی راحت و سریع
 • تنها با داشتن یک تلفن همراه هوشمند و بدون محدودیت زمان و مکان قابلیت استفاده دارند.
 • دسترسی راحت و بدون محدودیت کاربران به تمامی محصولات، خدمات و پکیج‌های آموزشی
 • حذف واسطه در تعامل با افرادی که کیلومترها با شما فاصله دارند.

بهترین شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل در بابلسر

شرکت‌های بسیاری در بابلسر اقدام به ارائه خدمات طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل کرده اند. در این میان برای انتخاب بهترین شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل در بابلسر باید فاکتورهای مهمی را مد نظر قرار دهید. یک شرکت معتبر و مناسب، قبل از شروع فرایند کاری خود، روند کار را به همراه تمام مشاوره‌های لازم در اختیار شما می‌گذارد. روند کاری شفاف مهم‌ترین نکته در میزان اعتبار یک شرکت است. داشتن تخصص کافی و تیم ماهر و باتجربه نیز در خروجی پروژه تاثیر دارد.

تیم متخصص گروه فناوری و هنری “آن” با داشتن سابقه و مهارت کافی در این زمینه، خیال شما را در طراحی اپلیکیشن موبایل به صورت اصولی راحت می‌کند. از دیگر خدمات شرکت ما، ارائه خدمات مشاوره رایگان، ساخت اپلیکیشن با شرایط و درخواست‌های شما به صورت منحصر به فرد و خدمات پشتیبانی در سریع‌ترین زمان و رفع هر گونه مشکل پس از ساخت است.

شرکت طراحی اپلیکیشن
شرکت طراحی اپلیکیشن

بهترین طراح اپلیکیشن موبایل در بابلسر

یک طراح خوب باید دانش و اطلاات کافی را در زمینه برنامه نویسی و زبان‌های برنامه نویسی مورد نیاز در طراحی اپلیکیشن موبایل را داشته باشد. با یک دید جامع و گسترده به پروژه طراحی اپلیکیشن موبایل باید بتواند نیازهای کاربر را شناسایی و بهترین تجربه کاربری را برای او در نظر بگیرد. ساخت اپلیکیشن موبایل نیازمند تخصص و مهارت است. جزئیات در برنامه نویسی و درک کامل سخت افزار و نرم افزار باعث می‌شود که در صورت نداشتن تخصص کافی اهداف شما به خوبی میسر نشود. تیم طراحی و برنامه نویسی گروه فناوری و هنری “آن” با سابقه، تجربه و دانش کافی در این زمینه بهترین خدمات را به شما ارائه خواهد داد.

سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل در بابلسر

با طراحی اپلیکیشن موبایل در بابلسر شما با داشتن شرایط و امکان تعامل بیشتر با کاربران و مشتریان خود می‌توانید اقدام به پیشرفت و توسعه کسب و کار خود کنید. اپلیکیشن مناسب و اصولی اپلیکیشنی است که رابطه کاربری، تجربه کاربری و سرعت خوبی داشته باشد. اپ موبایل باید در عین اینکه ظاهر جذابی داشته باشد، طوری طراحی شود که کاربر به راحتی و در سریع‌ترین زمان به اهداف خود در برنامه برسد. اطلاعات کامل و شفاف، درباره شرکت، فروشگاه، خدمات و کالاها از موارد دیگری است که یک اپلیکیشن مناسب باید داشته باشد. سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل را به ما در گروه فناوری و هنری “آن” بسپارید تا با بهره گیری از سابقه، تجربه و تیم متخصص، مسیر موفقیت برایتان هموارتر شود.

هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل در بابلسر

ساختار اپلیکیشن، نوع پلتفرم و پیچیدگی‌های آن در تعرفه کلی ساخت اپلیکیشن موثر خواهد بود. اینکه چه امکانات خاصی را برای اپلیکیشن خود در نظر دارید، میزان جزئیات و افزونه‌های مورد استفاده را بیشتر می‌کند. تمام ویژگی‌های مد نظر خود را با مشاوران ما در گروه فناوری و هنری “آن” در میان بگذارید تا با در نظر گرفتن تمام شرایط طراحی، هزینه نهایی طراحی اپلیکیشن موبایل در بابلسر را در اختیارتان بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *