توسعه و بازاریابی کسب و کارها در دنیای مدرن که در بستر اینترنت در حال اجراست، در همه زمینه‌های شغلی مشاهده می‌شود. پزشکان نیز در حوزه‌های تخصصی مختلف به خصوص دندانپزشکی در جهت مدرن کردن و توسعه حرفه خود وارد تجارت الکترونیک شدند. طراحی سایت پزشکی و داندانپزشکی موجب می‌شود تا شما بتوانید خدمات گسترده‌ای را بدون نیاز به نیروی انسانی و حضور فیزیکی در اختیار بیماران خود بگذارید. البته لازم به ذکر است که طراحی سایت باید همراه با پایه و اساس آن یعنی سئو و بهینه سازی ان اعمال شود تا بازدهی مطلوب داشته باشد.

گروه فناوری و هنری “آن” ارائه دهنده انواع خدمات در حوزه دیجیتال مارکتینگ است که می‌تواند سئو سایت داندانپزشکی را برای شما دندانپزشکان عزیز به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای انجام دهد تا کوتاه‌ترین زمان بهترین نتیجه را از سایت خود دریافت کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09362572657 تماس بگیرید.

سئو سایت دندانپزشکی با گروه فناوری و هنری آن

سئو تخصصی سایت داندانپزشکی با گروه فناوری و هنری “آن”

با توجه به اهمیت سئو در موفقیت یک وب سایت، اجرای تخصصی و حرفه‌ای آن باید به بهترین نحو انجام شود. کنار هم قرار گرفتن تجربه، مهارت و دانش در تیم کارشناسان سئو در شرکت ما موجب شده تا تمام پروژه‌ها بهینه سازی با بازدهی بسیار بالا در کوتاه‌ترین زمان به نتیجه برسد. تمام خدمات از جمله طراحی سایت، سئو و بهینه سازی، طراحی وب اپلیکیشن و اپلیکیشن موبایل با بروزترین استراتژی‌های روز دنیا انجام می‌شود.

سرفصل‌های آنالیز سئو سایت

آنالیز ساختار URL سایت
بررسی وضعیت Domain Autority و Page Autority
آنالیز محتوای سایت و بررسی Duplicate Content‌
بررسی وضعیت فعالیت سایت در Social Media
آنالیز وضعیت  Structure Data ،Robot.txt و سایت مپ
بررسی لینک سازی داخلی و Link Building
بررسی لینک سازی خارجی
بررسی سئو لینک‌های شکسته
بررسی کیفیت هاست
بررسی سرعت سایت و تعداد درخواست به سرور
گزارش جامع عوامل کندی سایت
آنالیز سئو وبلاگ سایت
آنالیز وضعیت سئوی کدهای داخلی سایت
آنالیز سئو سایت رقبای اصلی
آنالیز سئوی محلی سایت
آنالیز سایت و جایگاه رقبای اصلی
تحقیق بازار و بررسی کلمات کلیدی
برآورد هزینه پروژه سئو و بهینه سازی سایت
زمان تقریبی تهیه پروپوزال سئو 6 نفر ساعت

امکانات/پلن هاپلن پایهپلن پیشرفتهپلن حرفه ای
بهینه‌سازی فایل‌های css و js+++
بهینه‌سازی سایز و حجم عکس‌ها+++
بررسی و رفع خطاهای موجود در سرچ کنسول+++
کاهش تعداد درخواست‌های سمت server+++
تحقیق کلمات کلیدی محصولات+++
تحقیق کلمات کلیدی بلاگ و مقالات+++
کاهش حجم کلی صفحه+++
تهیه و تدوین استراتژی محتوایی+++
لینک سازی داخلی اصولی و صحیح+++
تدوین  استراتژی و انجام لینک سازی خارجی+++
لینک سازی خارجی اصولی با روش های کلاه سفید و استاندارد+++
تولید محتوای سئو شده و استاندارد+++
افزایش ترافیک و بازدید سایت+++
تولید محتوای رپورتاژ+++
گرفتن کلیک و ایمپرشن از گوگلاز ماه 9از ماه 7از ماه 5
رتبه گرفتن کلمات در صفحات گوگلاز ماه 9از ماه 7از ماه 5
تعداد محتوای سئو داخلی (۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کلمه) – امکان تغییر با توجه به پروژه7812
بهبود رتبه کلمات کلیدی+++
شروع رپورتاژ آگهی از ماه چهارم تا هفتم+++
تعداد محتوای رپورتاژ آگهی (۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کلمه)- امکان تغییر با توجه به پروژه347
گزارش ماهانه فعالیت های انجام شده+++
گزارش رتبه کلمات کلیدی (۳ ماه یکبار)+++
سریع‌ترین پلن برای رسیدن به صفحه اول گوگل+

فاز اول:برطرف کردن مشکلات تکنیکالفاز دوم:استراتژی محتوا و سئو داخلیفاز سوم:سئو خارجی
بهینه سازی حجم و سایز عکس هاتحقیق کلمات کلیدی پروداکتتدوین استراتژی سئو خارجی
رفع خطاهای موجود در سرچتحقیق کلمات کلیدی بلاگتولید محتوای متنی و تصویری رپورتاژ
کاهش درخواست های سمت سرورتولید محتوای سئو شدهپیدا کردن سایت های معتبر برای رپورتاژ
بررسی و اجرای موارد تکنیکال بسیار دیگرلینک سازی داخلیلینک سازی خارجی رپورتاژ ها
اجرای بسیاری از روش های متعدد و بروز برای لینک سازی خارجی

سئو تکنیکال سایت دندانپزشکی

از گام‌های اولیه پس از طراحی یک سایت، برطرف کردن ایرادات فنی آن است. در این فرایند یک وب سایت و تمام صفحات آن از لحاظ فنی بررسی می‌شوند و تمام دستورالعمل‌های سئو تکنیکال بر روی آن اعمال می‌شود. از جمله خدمات اجرایی ما در زمینه سئو تکنیکال سایت شما افزایش سرعت سایت، بهینه سازی عکس‌ها از لحاظ حجم و سایز مجاز، رفع خطاهایی که زمان سرچ ایجاد می‌شود، کاهش درخواست‌های سرور است.

سئو سایت دندانپزشکی

سئو داخلی سایت دندانپزشکی

تمام کارهایی که برای بهینه سازی یک وب سایت در داخل سایت انجام می‌شود، سئو داخلی آن محسوب می‌شود. سئو تکنیکال نیز بخشی از بهینه سازی داخلی سایت است. سایر فعالیت‌های اجرایی در زمینه سئو داخلی سایت شامل تحقیق کلمات کلیدی برای صفحات مختلف یک سایت، تولید محتوا بهینه، لینک سازی داخلی، تعیین عناوین مناسب سئو و … است که همگی در گروه فناوری و هنری “آن” با تکیه بر بروزترین الگوریتم‌های گوگل انجام می‌شود.

سئو خارجی سایت دندانپزشکی

بهینه سازی خارجی یک وب سایت به معنای تبلیغات و جذب ترافیک از جانب روش‌هایی است که خارج از سایت عملی می‌شود. در این روش‌ها با پیدا کردن وب سایت‌های معتبر و پربازدید، اقدام به دریافت بک لینک و دادن رپورتاژ می‌شود تا از طریق لینک سازی‌های حرفه‌ای در این مطالب، ترافیک واقعی از جانب این سایت‌ها دریافت کرد. کارشناسان ما با اجرای متدهای بروز و با استفاده از تجربه استفاده از روش‌های متعدد، سئو خارجی سایت دندانپزشکی را به بهترین نحو در سایت شما اعمال خواهد کرد.

سئو محلی سایت دندانپزشکی

از دیگر جنبه‌های بهینه سازی یک سایت، سئو محلی آن است. تعداد زیادی از سرچ‌هایی که کاربران برای یک سایت دندانپزشکی انجام می‌دهند، برای یافتن نزدیک‌ترین مطب و پزشک به محل زندگیشان است. از روش‌های مهم در سئو محلی، ثبت محل مطب در گوگل مپ است. با این کار سریع‌تر در دسترس مراجعه کنندگان خود قرار خواهید گرفت.

خدمات سئو در گروه فناوری و هنری “آن” با در نظر گرفتن تمام جوانب مورد نیاز کسب و کار شما انجام می‌شود تا متدهای کاربردی در حوزه فعالیتتان به طور کامل بر وب سایت اجرا شود. همچنین با وجود خدمات پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان ما هر گونه مشکل و خطا را در سریع‌ترین زمان برطرف خواهند کرد و پس از اتمام پروزه شما تنها نخواهید بود.

مزایای سئو بر سایت دندانپزشکی

عامل موفقیت یک سایت، سئو و بهینه سازی آن است. موتور جستجوگر گوگل، تعیین کننده رتبه سایت شما و جایگاه آن در نتایج سرچ کاربران است. از این رو باید صفحات یک سایت از نظر این موتور جستجوگر بهینه باشد. با اجرای سئو حرفه‌ای بر روی سایت دندانپزشکی، شما در نتایج اول کاربرانی که به دنبال خدمات شما هستند قرار خواهید گرفت. به همین ترتیب افراد بیشتری با خدمات شما و میزان تخصصتان آشنا خواهند شد و نام شما به برندی در میان همکارانتان تبدیل می‌شود.

تبلیغات محیطی و فیزیکی بسیار هزینه بر هستند اما سئو روش تبلیغاتی کم هزینه است که موجب جذب ترافیک بالا و واقعی می‌شود. با بالا رفتن ترافیک جذب شده، کاربران بیشتری وارد سایت شما می‌شوند و شما به افزایش درامد خواهید رسید. مهم‌ترین مزایای سئو سایت دندانپزشکی به صورت خلاصه شامل:

  • کاهش هزینه تبلیغات
  • جذب ترافیک طبیعی و افزایش بازدید سایت
  • برند سازی
  • در اختیار داشتن تمام اطلاعات مورد نیاز بیمار و پزشک
  • ایجاد تعامل بیشتر بین پزشک و بیمار
مزایای سئو سایت دندانپزشکی

هزینه سئو سایت دندانپزشکی

هزینه ثابتی بابت پروزه سئو نمی‌توان بیان کرد. میزان رقابت، عمر سایت، سرچ کلمات کلیدی و مدت زمان لازم برای برطرف کردن ایرادات فنی سایت، همگی برای هر سایتی متفاوت است و می‌تواند هزینه نهایی آن را تحت تاثیر قرار دهد. با توجه به اینکه سطح توقع شما از وب سایت و میزان جذب ترافیک به چه میزان باشد، پلن‌های مختلفی از سئو در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای اطلاع از هزینه سئو تخصصی گروه فناوری و هنری “آن”، با کارشناسان ما تماس بگیرید. مشاوران ما مشاوره رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند تا با ارزیابی کامل، بهترین پلن با کمترین هزینه در اختیارتان قرار بگیرد. هدف ما از ارائه خدمات، جلب رضایت شما و همراهی شما در مسیر پیشرفت و توسعه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *