برای مدرنیته کردن کسب و کار و ورود به دنیای تجارت الکترونیک نیاز دارید تا به صورت گام به گام و اصولی مسیر را طی کنید. به عنوان صاحب املاک، برای توسعه و برند سازی بدون محدودیت جغرافیایی در دنیای بازاریابی آنلاین، نیاز دارید تا اقدام به طراحی سایت املاک کنید. اما باید در نظر داشته باشید که برای دریافت نتیجه مطلوب و جذب ترافیک از گوگل نیاز به سئو و بهینه سازی دارید. سئو به شما کمک می‌کند تا در نتایج اولیه جستجوی کاربران قرار بگیرید. کاربرانی که برای دریافت اطلاعات در گوگل جستجو می‌کنند، وارد سایت ها و نتایجی که در رتبه‌های اول گوگل هستند می‌شوند.

کارشناسان سئو وب سایت در گروه فناوری و هنری “آن” با بروزترین الگوریتم‌های ارائه شده از جانب گوگل برای بهینه سازی وب سایت‌ها، با توجه به حوزه پر رقابت املاک، سئو سایت املاک را برای شما انجام خواهند داد و در تلاش هستند تا در کمترین زمان بهترین بازدهی را دریافت کنید. برای دریافت خدمات سئو و بهینه سازی با شماره 09362572657 تماس بگیرید.

سئو سایت املاک

بهینه سازی سایت املاک

خرید، فروش و ساخت ملک و زمین امروزه به خصوص در شهرهای شمالی و ساحلی، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. از این رو علاوه بر روش‌های سنتی و تبلیغات محیطی، صاحبان این کسب و کار اقدام به طراحی سایت برای گسترش محدوده کاری خود و توسعه آن کردند. شما نیز با ورود به این عرصه و داشتن یک وب سایت، باید بتوانید در این بازار پر رقابت سر بلند عمل کنید تا به اهداف کاری خود دست پیدا کنید. سئو و بهینه سازی به سایت شما کمک می‌کند تا میان رقبا و غول‌های کسب و کارتان موفق و قوی عمل کنید. موتور جستجوگر گوگل با استفاده از معیارها و الگوریتم‌های خاصی هر وب سایتی را بررسی و رتبه بندی می‌کند. سایتی که تمام اصول سئو را به درستی رعایت کرده باشد، رتبه مناسب را از موتور جستجوگر گوگل دریافت کرده و ترافیک طبیعی و هدفمند دریافت خواهد کرد.

مزایای سئو سایت املاک

مزایای سئو سایت املاک

  • رقابت با سرسخت‌ترین و موفق‌ترین رقبای خود در ابعاد گسترده
  • جذب ترافیک هدفمند از گوگل
  • روش تبلیغاتی کم هزینه در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغاتی پر هزینه
  • افزایش درامد با افزایش معاملات و مراجعه کنندگان بیشتر
  • تبلیغات بدون محدودیت زمان و مکان
  • برند سازی و افزایش اعتبار

افزایش درآمد املاک با سئو و بهینه سازی

با جذب ترافیک از جانب گوگل امکان ارائه خدمات و خرید و فروش ملک به افراد بیشتری را دارید. به این صورت که افراد برای خرید و فروش ملک، خانه، ویلا و … در منطقه فعالیت شما، به راحتی با جستجو در گوگل، اگر در لینک های اول نتایج جستجو باشید، شما را یافته و به شما مراجعه خواهد کرد. طبق این روند، حجم مراجعه کنندگان شما افزایش یافته و در نتیجه معاملات و سود بیشتری دریافت خواهید کرد. با توجه به رقابت زیادی که در این شغل وجود دارد، برای توسعه و دوام، نیاز به مدرنیته کردن دارید. بازار سنتی به تنهایی نمی‌تواند در دنیای دیجیتال امروز شما را به موفقیت زیاد و روز افزون برساند. سئو نیز راه تبلیغات در دنیای تجارت الکترونیک و برند سازی است.

مراحل سئو سایت املاک

انواع سئو در بهینه سازی سایت املاک

برای اینکه فرایند بهینه سازی موفق و درست پیش برود، نیاز است تا اصول آن به درستی و گام به گام انجام شود. در ابتدا باید یک سایت از لحاظ داخلی بهینه باشد. گام‌های مرتبط به سئو داخلی را در ادامه مشاهده می‌کنید. سئو تکنیکال نیز جزوی از سئو داخلی است که به برطرف کردن ایرادات فنی و سئو فنی سایت شما مربوط است تا تمام صفحات به درستی و بدون خطا در دسترس کاربران باشد. پس از اینکه یک سایت از لحاظ داخلی سئو شد، نوبت به سئو خارجی و تبلیغات آن توسط وب سایت‌ها و بسترهای معتبر و پرمخاطب است. البته سئوی داخلی همواره باید در روند نظارت و بهبود قرار داشته باشد.

  • سئو داخلی: تولید محتوا بهینه، لینک سازی داخلی، انتخاب کلمات کلیدی مناسب، انتخاب عناوین سئو، دسته بندی صفحات سایت و …
  • سئو تکنیکال: افزایش سرعت سایت، رابط کاربری مناسب، بهینه سازی حجم و سایز عکس‌ها، رفع خطاهای سایت و …
  • سئو خارجی: لینک سازی خارجی، تولید محتوا رپورتاژ، یافتن بهترین سایت‌ها برای رپورتاژ، دریافت بک لینک و …

برای دریافت خدمات سئو داخلی، خارجی و تکنیکال سایت املاک با ما تماس بگیرید.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت املاک گروه فناوری و هنری “آن”

خدمات سئو و بهینه سازی در گروه فناوری و هنری آن با تیم مجرب با دانش تجربی در این زمینه انجام می‌شود. ما برای فرایند بهینه سازی یک وب سایت از بروزترین استراتژی‌ها و ابزارهای بررسی سئو سایت استفاده می‌کنیم تا بهترین نتایج را در کمترین زمان برای سایت شما خلق کنیم. پروسه اجرایی سئو و زمان و بازدهی آن بستگی به میزان رقابت در حوزه کاری شما خواهد داشت.

هزینه و تعرفه سئو سایت املاک

ما برای پروژه‌های سئو، پلن‌هایی حرفه‌ای در نظر گرفتیم که با توجه به زمینه شغلی و میزان حساسیت و رقابت و همچنین سطح توقع کارفرما از بازدهی سایت، در اختیارتان قرار خواهیم داد. این پلن‌ها به طور کامل شرح تمام امور اجرایی بر روی وب سایت‌ شما خواهند بود که با توجه به آن، هزینه نهایی پروژه ارزیابی خواهد شد. برای تعیین قیمت سئو سایت املاک خود می‌توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان سئو، با بررسی کامل، بهترین استراتژی و پلن را برای اجرا بر روی سایت شما در کمترین زمان و به صورت مقرون به صرفه را پیش روی شما قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *