امروزه با آمار زیادی از جلسات مشاوره و درمانی آنلاین که بدون حضور فیزیکی بیمار و پزشک در بستر اینترنت صورت می‌گیرد روبه رو هستیم. این آمار نشان دهنده میزان توسعه و ورود حوزه‌های مختلف پزشکی به دنیای تجارت الکترونیک است. دیجیتال مارکتینگ در حوزه پزشکی می‌تواند از روش‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ انجام شود تا از بسترهای مختلفی که در این زمینه وجود دارند برای برندسازی و کسب درامد بیشتر استفاده شود.

گروه فناوری و هنری “آن” ارائه دهنده انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ با داشتن سابقه همکاری با حوزه‌های مختلف شغلی توسط تیم‌های کارشناس و متخصص است که با تجربه و دانش کافی در زمینه بازار کاری پزشکان، می‌تواند با خدماتی پربازده، ترافیکی هدفمند را برایتان خلق کند. برای دریافت خدمات دیجیتال مارکتینگ پزشکی با شماره 09362572657 تماس بگیرید.

روش های موثر در دیجیتال مارکتینگ پزشکی

استفاده از هر کدام از روش‌های دیجیتال مارکتینگ می‌تواند به تبلیغات و تسریع موفقیت شما کمک کند. بهترین روش‌ها برای دیجیتال مارکتینگ پزشکی می‌تواند طراحی سایت، سئو، شبکه اجتماعی، تولید محتوا، تبلیغات کلیکی و افیلیت مارکتینگ باشد. البته با استفاده از پنل‌های پیامکی و ایمیلی نیز می‌توانید اخبار روز و اطلاعات مورد نیاز درباره خود را منتشر کنید و همچنین با بیماران خود تعامل بهتری داشته باشید. کارشناسان ما با بررسی تمام جوانب کاری شما، از میان این روش‌ها سودمندترین و سریع‌ترین روش‌های بازاریابی را پیش روی شما خواهند گذاشت تا بدون صرف هزینه اضافی، به توسعه و موفقیت برسید.

طراحی سایت برای پزشکان

طراحی یک وب سایت پزشکی می‌توان گفت اولین و مهم‌ترین گام برای ورود پزشکان به دنیای تجارت الکترونیک است. با داشتن یک وب سایت شما می‌توانید از پربازدیدترین بستر اینترنت یعنی گوگل کاربر جذب کنید. طراحی سایت حرفه‌ای شما را در نتایج جستجو کاربران قرار می‌دهد از این رو کاربرانی که به دنبال خدمات شما هستند، از هر کجا که باشند بدون محدودیت جغرافیایی شما را یافته و به شما مراجعه می‌کنند. سایت می‌تواند همچنین بستری برای ارائه اطلاعات پزشکی و درمانی باشد که برای کاربران بسیار جذاب خواهد بود و موجب افزایش اعتبار و نشان از مهارت شما باشد.

روش های دیجیتال مارکتینگ پزشکی

سئو سایت های پزشکی

یک سایت برای اینکه نتیجه مطلوبی بگیرد و جایگاه مناسبی در نتایج جستجو داشته باشد نیازمند فرایند تخصصی سئو و بیهنه سازی است. سئو سایت پزشکی موجب می‌شود موتور جستجوگر گوگل سایت شما را مفید شناخته و در رتبه بندی، رتبه مطلوبی به آن اختصاص دهد. درصد بالای از کاربرانی که موضوعی را جستجو می‌کنند به لینک اولیه ارائه شده از جانب گوگل مراجعه می‌کنند. در نتیجه برای جذب این ترافیک طبیعی و هدفمند شما نیاز دارید تا در نتایج اولیه ظاهر شوید.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت توسط کارشناسان متخصص سئو در گروه فناوری و هنری “آن” به صورت حرفه‌ای انجام می‌شود. برای دریافت این خدمات با شماره 09362572657 تماس بگیرید.

فعالیت در بستر اینستاگرام برای دیجیتال مارکتینگ پزشکی

شبکه‌های اجتماعی امروزه کاربران زیادی را در سنین مختلف به خود جذب کرده که آمار بالایی از افراد زمان زیادی از روز خود را در این فضا صرف می‌کنند. با استفاده اصولی از هدفمند از شبکه‌های اجتماعی به خصوص اینستاگرام شما می‌توانید گامی مهم در توسعه و برندسازی بردارید. خدمات پشتیبانی اینستاگرام توسط افراد ماهر در شرکت ما انجام می‌شود. این افراد با دانش و تجربه کافی در زمینه استراتژی‌های سودمند در توسعه و موفقیت در کسب و کار در بستر اینستاگرام می‌توانند به شما کمک کنند تا صفحه‌ای فعال و پرمخاطب داشته باشید.

دیجیتال مارکتینگ با روش PPC

تبلیغات کلیکی یا PPC لینک صفحه شما را به صورت تبلیغاتی قرار می‌دهد. به ازای هر کلیک و کاربری که وارد لینک شما شود، هزینه‌ای پرداخت می‌شود. این روش می‌تواند کاربرانی هدفمند را وارد سایت شما کند. زیرا تنها افرادی با مشاهده لینک وارد ان می‌شوند که به دنبال تخصص و خدمات شما باشند. از این رو با این راه می‌توانید مراجعه کنندگانی هدفمند داشته باشید. برای دریافت اطلاعات کامل‌تر درباره دیجیتال مارکتینگ با تبلیغات کلیکی و دریافت خدمات آن می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیجیتال مارکتینگ پزشکی با تولید محتوا

تولید محتواهای متنی، ویدیویی و تصویری باکیفیت پزشکی می‌تواند دانش و تخصص خود را در شبکه‌های اجتماعی و وب سایت خود نشان دهید. به طور کلی محتوا، راه تعامل میان شما و کاربران در فضای مجازی است. این راه تعامل باید به صورت جذاب و با صحت کامل به خصوص در حوزه سلامت تولید و منتشر شود. علاوه بر اینکه محتوا می‌تواند برای کاربران مفید و کارآمد باشد، از لحاظ بهینه سازی نیز، تولید محتوا نقش کلیدی بر روی بازدهی یک وب سایت دارد. از موارد مورد توجه موتور جستجوگر گوگل، محتوا سازی بهینه و درست برای بخش‌های مختلف یک سایت است.

محتواهای متنی، در غالب مقالات، اطلاعات محصولی و دسته بندی‌ها برای یک سایت تولید می‌شوند. علاوه بر محتواهای متنی، تصاویر و ویدیوها نیز از انواع دیگر محتوا هستند که هم می‌توانند برای کاربران و مراجعه کنندگان جذاب و کارآمد باشد و از نظر سئو نیز تاثیر مثبت و زیادی می‌تواند بر سایت داشته باشد. این محتواها همگی اگر به صورت یونیک و منحصر به فرد تولید شوند، به برندسازی شما کمک خواهند کرد و موجب جلب اعتماد بیشتر مراجعه کنندگان نیز می‌شوند.

دیجتال مارکتینگ پزشکی

سایر روش های دیجیتال مارکتینگ پزشکی

 • پنل پیامکی: با استفاده از پنل پیامکی شما می‌توانید پیام انبوه به منظور معرفی و تبلیغات یا تعامل بیشتر با بیماران خود داشته باشید. خدمات سامانه پیامکی را با توجه به نیازتان با فیلترهای جنستی، جغرافیایی، شغلی و سنی می‌توانید از گروه فناوری و هنری آن دریافت کنید.
 • همکاری در فروش: افلیت مارکتینگ یا همرکاری در فروش، روشی است که با همکاری با بلاگرها، وب سایت‌ها و اینفلوئنسرها و هر بستر پر بازدیدی، برای تبلیغات و دریافت ترافیک کمک بگیرید. این روش همچنین به شما کمک می‌کند تا به social proof برسید و اعتبارتان با معرفی افرادی که معتبر و مورد قبول مردم هستند، بیشتر شود. برای یافتن بهترین بستر و روش در استفاده از روش افلیت مارکتینگ می‌توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید تا این خدمات را در اختیارتان قرار دهند.
 • ایمیل: مانند پنل پیامکی، از ارسال ایمیل نیز برای تبلیغات، برند سازی و تعامل با مراجعه کنندگان خود می‌توانید استفاده کنید.
 • ثبت مطب در گوگل مپ: این یکی از روش‌های مهم در سئو محلی محسوب می‌شود. با این کار بیمارانی که به دنبال پزشک نزدیک محل زندگی خود هستند، با جستجو در گوگل، خیلی سریع به شما دسترسی خواهند داشت.

اهمیت دیجیتال مارکتینگ پزشکی

دیجیتال مارکتینگ موجب بوجود آمدن بسترهای گسترده‌ای برای تجارت و بازاریابی در زمینه‌های شغلی مختلف شده است. از این رو افراد زیادی برای گسترش و توسعه از این روش‌ها استفاده می‌کنند. پزشکان و حوزه‌های درمانی نیز فعالیت گسترده‌ای از جمله مشاوره و ویزیت آنلاین و رزرو آنلاین نوبت برای دریافت اطلاعات بیشتر و ایجاد دسترسی راحت برای بیماران خود داشتند. این کار موجب جلب توجه و اعتماد بیشتری از نظر مراجعه کنندگان رای آن‌ها شده است. به همین دلیل برای اینکه شما نیز بتوانید در این رقابت شرکت کنید و میزان مهارت و دانش خود را به افراد بیشتری معرفی کنید، نیاز است تا از روش‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید. این روش‌ها موجب می‌شود شما به راحتی برندسازی کنید و اعتبار و شهرت خود را چند برابر کنید. در مسیر کاری شما قطعا رقبای سرسختی هستند که توسعه تجارتتان به صورت الکترونیک باعث موفقیت و پیشی گرفتن شما از آنان خواهد شد.

مزایای دیجیتال مارکتینگ پزشکی

مزایای دیجیتال مارکتینگ پزشکی
 • ارائه خدمات مشاوره و ویزیت آنلاین بدون نیاز به حضور فیزیکی بیمار و پزشک
 • ارائه خدمات درمانی بدون محدودیت جغرافیایی
 • برندسازی و افزایش اعتبار پزشک در سطح کشور و جهان
 • دسترسی راحت و سریع بیمار و پزشک به اطلاعات مورد نیاز
 • افزایش مراجعه کنندگان
 • اعتماد سازی بیشتر
 • کاهش زمان رسیدن به نتیجه دلخواه
 • افزایش درآمد

شرکت ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ پزشکی

انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ توسط تیم‌های فعال و مجرب در گروه فناوری و هنری “آن” انجام می‌شود. هرکدام از خدمات توسط کارشناسان با دانش تجربی که سابقه همکاری با حوزه‌های شغلی مختلفی از جمله پزشکان را داشتند انجام می‌شود. ما به شما کمک می‌کنیم تا با بروزترین و هدفمندترین روش‌های دیحیتال مارکتینگ پزشکی، در کوتاه‌ترین زمان ترافیک هدفمند بالایی دریافت کنید و به موفقیت و شهرت برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *