با گسترش کسب و کارها و همه گیری برخی مشاغل، رقابت کاری زیادی در شهرها از جمله بابل ایجاد شده است. برخی از صاحبان کسب و کار برای گسترش و توسعه کسب و کارشان در ابعاد بزرگ و نامحدود، وارد عرصه تجارت الکتورنیک شدند تا از این طریق از مزایای بازار مدرن استفاده کنند. امروزه شاهد فعالیت آنلاین مشاغل مختلف در بسترهای آنلاین از جمله وب سایت و شبکه‌های مجازی هستیم. این فرایند هم برای کارفرما و هم برای کاربر پرسود خواهد بود. استفاده از روش‌های دیجیتال مارکتینگ در بابل به شما کمک می‌کند تا بتوانید با رقبای سرسخت حوزه کار خود رقابت کنید و کسب و کارتان را به بیرون از مرزهای محل زندگی خود گسترش دهید.

گروه فناوری و هنری “آن” ارائه دهنده انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ با بروزترین متدهای جهانی است که می‌تواند با تیم مجرب خود و تجربه‌ای که از همکاری با کسب و کارهای متنوع و بزرگ داشته، بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه دهد. برای خدمات دیجیتال مارکتینگ در بابل با شماره 09362572657 تماس بگیرید.

دیجیتال مارکتینگ در بابل

دیجیتال مارکتینگ در بابل به زبان ساده

به زبان ساده‌تر هر گونه فعالیت کاری که به صورت آنلاین و مجازی و به وسیله ایزار دیجیتال نظیر تلفن همراه، کامپیوتر و … انجام شود، دیجیتال مارکتینگ گفته می‌شود. در بازار سنتی معمولا برای توسعه و برندسازی از روش‌های تبلیغات فیزیکی و محیطی استفاده می‌شد که محدودیت‌هایی نیز به همراه داشت. مهم‌ترین محدودیت در بازار سنتی، زمان و موقعیت جغرافیایی است. با فعالیت در بازار سنتی و روش‌های تبلیغات آن، شما نمی‌توانید مشتریانی از شهرها و استان‌های دیگر جذب کنید و برند خود را گسترش دهید. اما دیجیتال مارکتینگ شرایطی را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید حتی به بازار بیرون از کشور خودهم نفوذ کنید. با این روند شما از بسترهای پر مخاطب مانند گوگل و انواع شبکه‌های مجازی ترافیک هدفمند جذب می‌کنید که می‌توانید با تعامل، آن‌ا را به مشتریان دائمی خود تبدیل کنید.

دیجیتال مارکتینگ در بابل چه روش هایی دارد؟

روش های دیجیتال مارکتینگ در بابل
 • طراحی سایت: برای ورود به بازار مدرن و تجارت الکترونیک، اولین و مهم‌ترین گام طراحی سایت است. داشتن یک سایت، می‌تواند کاربران نامحدودی را از پربازدیدترین بستر آنلاین یعنی گوگل به شما بدهد. سایت بهینه می‌تواند در عین اینکه راهی برای برقراری تعامل بین شما و کاربرانتان از هر نقطه و در هر زمانی باشند، می‌توانند با ظاهر شدن در نتایج کاربران دیگر که به دنبال خدمات شما هستند، مشتریان جدیدی نیز برایتان به همراه داشته باشد.
 • سئو و بهینه سازی موتور جستجوگر گوگل: برای اینکه یک سایت موفق باشد و ترافیک زیادی جذب کند، نیاز دارد تا طبق الگوریتم‌های موتور جستجوگر گوگل بهینه سازی شود. موتور جستجوگر گوگل با توجه به میزان استفاده یک سایت از الگوریتم‌ها و رعایت آن‌ها متوجه میزان مفید بودن و بهینه بودن سایت شما می‌شود. از این رو سایت‌هایی که سئو و بهینه سازی بهتری داشته باشند را در نتایج اولیه گوگل در جستجو کاربران قرار خواهد داد.
 • بازاریابی محتوا: راه تعامل در دنیای آنلاین، محتوا است. در هر بستری از تجارت آنلاین، برای اینکه خدمات خود را ارائه دهید و با مخاطبان خود تعمل داشته باشید، نیاز به تولید محتوا دارید. این محتواها می‌تواند ویدیویی، تصویری، صوتی و متنی باشد. تولید محتوا یونیک می‌تواند هم در جذب کاربر و هم در بهینه سازی سایت شما نقش کلیدی ایفا کند. برای دریافت خدمات تولید محتوا متنی کلیک کنید.
 • تبلیغات کلیکی: این روش تبلیغاتی که به اختصار به آن PPC می‌گویند، از انواع تبلیغات در تجارت الکترونیک است که به ازای هر کلیک و کاربری که از صفحات دیگر یا سایت‌های دیگر وارد سایت شما شوند، نرخ مشخصی را پرداخت می‌کنید. این روش به شما کمک می‌کند تا در گستره وسیع‌تری جذب ترافیک داشته باشید.
 • بازاریابی شبکه‌های مجازی: شبکه‌های مجازی نظیر اینستاگرام، تلگرام و … که کاربران بسیار زیادی روزانه از آن‌ها بازدید می‌کنند نیز می‌تواند بستر مناسبی برای استفاده هدفمند در جهت توسعه کسب و کارتان در بابل باشد. خدمات پشتیبانی اینستاگرام در گروه فناوری و هنری آن توسط تیم متبری در حوزه فعالیت‌های اینستاگرامی و تولید محتواهای ویدیویی و تصویری انجام می‌شود. برای دریافت خدمات پشتیبانی اینستاگرام کلیک کنید.
 • افلیت مارکتینگ: همکاری در فروش نیز از دیگر روش‌های تبلیغاتی است که از صفحات و سایت‌های پربازدید یا افراد محبوب و بلاگرها برای معرفی خدمات و جذب کاربرانتان استفاده و با آن‌ها همکاری می‌کنید.
 • sms مارکتینگ: استفاده از سامانه‌های پیامکی می‌تواند بستری برای اطلاع رسانی، معرفی و جذب افراد به صفحه یا سایت شما باشد. این خدمات با فیلترهای مختلفی از جمله، جغرافیایی، سنی، جنسیتی، شغلی و … متناسب با نیاز کسب و کار شما ارائه خواهد شد.

مقاله پیشنهادی: افلیت مارکتینگ چیست و برای سایت چطور کار می‌کند؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ در بابل

اجرای هر کدام از روش‌های دیجیتال مارکتینگ، نیاز به دانش و تجربه دارد که باید توسط افراد حرفه‌ای در همان حوزه انجام شود. یک آژانس دیجیتال مارکتینگ، متشکل از تیم‌های حرفه‌ای در زمینه‌های مختلف این حوزه از جمله طراحی سایت، سئو و بهینه سازی، فعالیت در شبکه‌های مجازی و … است. هر کدام از این خدمات باید متناسب با شغل شما، میزان رقابت و نیازهای کاربرانتان، گلچین شود تا بهترین و پر بازده‌ترین روش‌ها روبه روی شما قرار گیرد. گروه فناوری و هنری “آن”، آژانس دیجیتال مارکتینگ است که با تیم مجرب خود، بروزترین استراتژی‌ها را در اجرای هر کدام از گام‌های دیجیتال مارکتینگ به کار می‌گیرد تا در کمترین زمان بهترین نتایج را برای شما خلق کند.

مزایای تجارت الکترونیک و همکاری با آژانس های دیجیتال مارکتینگ در بابل

مزایای دیجیتال مارکتینگ در بابل
 • اجرای فرایند بازاریابی الکترونیک به صورت حرفه‌ای با افراد متخصص
 • بازگشت سرمایه در زمان کوتاه
 • جذب مشتری بدون محدودیت زمانی و جغرافیایی
 • افزایش درامد
 • برندسازی
 • رقابت با سرسخت‌ترین رقبای کاری
 • کاهش ریسک و عدم نیاز به آزمون و خطا برای انتخاب روش‌ها
 • به کار گیری افراد ماهر و مجرب که تمام تلاششان پیشرفت کسب و کارتان شما است
 • کاهش هزینه تبلیغات با استفاده از روش‌های هدفمندتر در دیجیتال مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *