امروزه کسب و کارهای مختلف به دنبال طراحی سایت‌های منحصر به فرد و اختصاصی هستند. طراحی اینگونه سایت‌ها با سیستم مدیریت محتواهای آماده مانند وردپرس امکان پذیر نیست و نیاز به دانش بیشتری دارد. ساخت CMS اختصاصی روشی برای طراحی و ساخت‌های منحصر به فردی است که به شما کمک می‌کند تا نسبت به رقبای خود متمایز عمل کنید. سیستم مدیریت محتوا اختصاصی دسترسی به اجرای قابلیت‌های بیشتری را بر روی وب سایت به شما خواهد داد. همچنین ظرفیت جذب تعداد کاربران زیادی را بدون آسیب به سرعت و کیفیت سایت دارا است که کسب و کارهای حرفه‌ای و بزرگ به آن نیازمند هستند. گروه فناوری و هنری "آن" با داشتن تجربه و دانش کافی در این زمینه به شما با ساخت CMSهای حرفه‌ای کمک می‌کند تا مسیر توسعه را سریع‌تر و بهتر طی کنید.

برای طراحی سایت با CMS اختصاصی با شماره 09362572657 تماس بگیرید.

CMS اختصاصی چیست؟

Content Management System یا به اختصار CMS یک سیستم مدیریت محتوا است که به عنوان زیر بنای یک وب سایت محسوب می‌شود. این سیستم‌ها به دو صورت متن باز مانند وردپرس، که رایگان هستند، و اختصاصی وجود دارند. در CMS اختصاصی متناسب با نیازها و ظرفیت لازم کسب و کارتان سیستم مدیریت و دیتابیس طراحی خواهد شد تا بهترین بهره و عملکرد را از سایتتان دریافت کنید. در سیستم متن باز تغییرات محدودی قابل اعمال است و نمی‌توان برای کسب و کارها و شرایط خاص، آن را مهیا کرد. اما CMSهای اختصاصی از ابتدا متناسب با نیاز شما که صاحب کسب و کار هستید طراحی خواهد شد و هیچ محدودیتی از بابت اعمال ویژگی‌های خاص و دلخواه نخواهید داشت.

cms چیست؟

ساخت CMS اختصاصی

کسب و کارهای بزرگ که نیاز فعالیت‌های گسترده‌تر دارند، نمی‌توانند با قالب‌های آماده مانند وردپرس و جوملا و غیره پاسخگوی نیاز کاربران خود باشند. اگر شما هم اهداف بزرگی برای کسب و کار خود دارید و می‌خواهید سایتی قوی با جذب ترافیک خیلی بالا داشته باشید، CMS اختصاصی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. مدیریت محتوای حرفه‌ای و مدیریت یک کسب و کار بزرگ، نیاز به یک بستر اختصاصی دارد. یک زیر ساخت مناسب می‌تواند نقش اصلی را یک کسب و کار آنلاین ایفا کند.

شما در هنگام طراحی وب سایت برای خود، باید توجه داشته باشید که نیاز مشتری و امنیت اطلاعات او را تضمین کنید. ساخت CMS اختصاصی باعث می‌شود تا وب سایتی با ظرفیت بالا، امکانات منحصر به فرد و امنیت بالا داشته باشید. گروه فناوری و هنری آن با داشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه می‌تواند با به کار گیری به روزترین متدها در این زمینه به شما در ارتقا سطح کاری و توسعه کسب و کارتان کمک کند.

ساخت سایت با CMS اختصاصی برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

در هر حوزه کاری که در آن فعالیت دارید، CMS اختصاصی در صورتی که به دنبال سایت خاص و قوی باشید، گزینه مناسبی برایتان خواهد بود. در تمام مشاغل نام برده اگر به دنبال پیاده سازی پنل مدیریتی قوی و دیتایس متناسب با خصوصیات مورد نیاز کسب و کارتان هستید، طراحی CMS اختصاصی انتخاب مناسب برای شما خواهد بود. مشاغل بزرگی مانند فروشگاه‌های بزرگ، بانک‌ها، شرکت‌های بزرگ و دولتی و... که نیاز به مدیریت قوی‌تر و پرتال مرکزی دارند، تا بتوانند پاسخگوی تعداد کاربران همزمان بیشتری باشند و اطلاعات مربوط به نیروی انسانی و دیتاهای داخلی را کاملا ایمن نگهداری کنند.

 

  • فروشگاه اینترنتی
  • سایت سازمان‌های دولتی مانند دانشگاه‌ها، بانک‌ها و ...
  • استارتاپ
  • سایت‌های خبری
  • سایت‌های خلاقانه
کاربرد طراحی سایت با cms اختصاصی برای کسب و کارهای مختلف

طراحی سایت با وردپرس بهتر است یا CMS اختصاصی؟

صرفا نمی‌توان میان این دو بهترین را انتخاب کرد. حوزه کاری و حجم ترافیکی که برای کسب و کار خود در نظر دارید، تعیین کننده این است که کدام برای شما مناسب خواهد بود. به طور کلی می‌توان گفت اگر به دنبال اجرای ویژگی‌ها و عوامل خاصی بر روی سایتتان هستید، طراحی سایت با وردپرس برای شما مناسب نخواهد بود. چون برخی ویژگی‌ها قابل اجرا بر روی وردپرس نیستند و حتی اگر اجرا شوند، پر هزینه و بی‌کیفیت خواهند شد. اما در CMSهای اختصاصی چون از ابتدا همه چیز با کد نویسی طراحی و ساخته می‌شود، قابلیت اجرای ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد بیشتری را بدون اینکه سرعت سایت را کاهش دهد، خواهد داشت.

طراحی سایت حرفه‌ای با CMS اختصاصی

داشتن یک سایت حرفه‌ای برای کسب و کاری بزرگ که خواهان توسعه و جذب کاربران بسیار زیادی است اقدامی ضروری است. اما برای داشتن یک وب سایت حرفه‌ای نمی‌توان از وردپرس استفاده کرد. یک وب سایت حرفه متشکل از طراحی خاص، امنیت بالا، ظرفیت جذب ترافیک زیاد بدون افت سرعت است که همه این‌ها با طراحی سایت با CMS اختصاصی امکان پذیر است.

هزینه ساخت سایت با CMS اختصاصی

طراحی سایت با CMS اختصاصی نسبت به وردپرس هزینه بالاتری خواهد داشت. اما به طور کلی هزینه طراحی سایت با توجه به ویژگی‌هایی که برای آن در نظر دارید و مقیاس پروژه تعیین می‌شود. برای اطلاع از تعرفه پروژه ساخت سایت با CMS اختصاصی مورد نیازتان می‌توانید با شماره 09362572657 تماس بگیرید. پس از بررسی تمام نیازهای وب سایت مورد نیاز شما، با ارائه جزئیات، هزینه آن به طور دقیق به شما اعلام خواهد شد.

طراحی سایت با cms اختصاصی

سفارش ساخت سایت با CMS اختصاصی

برای این منظور کافی است تا با ما تماس بگیرید و ضمن دریافت مشاوره رایگان در جهت انتخاب بهترین نوع مدیریت محتوا (رایگان و اختصاصی) را با توجه به شرایط مورد نیاز کسب و کارتان، از خدمات ما به طور کامل مطلع شوید. تمام مراحل تولید محتوا توسط گروه فناوری و هنری آن به صورت برنامه ریزی شده و گام به گام منتاسب با بهترین متدها اجرا می‌شود. در هر مرحله شما به صورت گام به گام از وضعت پیشرفت پروژه مطلع خواهید شد. پس از اتمام ساخت سایت به صورت کاملا بهینه، اقدامات اولیه سئو سایت بر روی آن اجرا شده و در صورت تمایل شما، پروژه سئو و بهینه سازی سایت نیز توسط تیم مجرب سئوکار گروه ما بر روی وب سایتتان اجرا خواهد شود. لازم به ذکر است ک تا زمان فعالیت شما بر روی وب سایت، پشتیبانی ما همراه شما خواهد بود.

طراحی سایت با CMS اختصاصی با گروه فناوری و هنری "آن"

از مهم‌ترین ویژگی‌های کار با گروه فناوری و هنری "آن"، پشتیبانی کامل و 24 ساعته در صورت بروز هر مشکل می‌باشد که تیم متخصص ما در کوتاه‌ترین زمان اقدام به برطرف کردن آن می‌کنند. از مهم‌ترین ویژگی‌های سایت طراحی شده با CMSاختصاصی توسط تیم ما: