دیجیتال مارکتینگ به زبان ساده بازاریابی از طریق بسترهای بروز و اینترنت است. در این روش شما برای فعالیت و توسعه کسب و کارتان محدودیت زمانی و مکانی نخواهید داشت. با ورود دنیای مدرن و روش‌های دیجیتال مارکتینگ برای بازاریابی، بازار و روش‌های سنتی به مرور کمرنگ شدند. این روش‌های مدرن شرایط و دسترسی‌های نامحدودی را هم برای کاربر و هم برای کارفرما ایجاد کرده که موجب راحتی و صرفه جویی در زمان و انرژی افراد شده است. اگر به عنوان صاحب کسب و کار به دنبال گسترش کسب و کار خود و عقب نماندن از رقبای کاری خود هستید، ما در گروه فناوری و هنری “آن” می‌تواند بروزترین و بهترین زمینه‌های تجارت الکترونیک را با بهترین بازدهی در اختیارتان بگذاریم. تیم متخصص و حرفه‌ای که در شرکت فعالیت دارند، تمام این روش‌ها را بروزترین متدها به اجرا در می‌آورند تا در کمترین زمان شما را به اهدافتان نزدیک کنند.

برای دریافت خدمات توسعه تجارت الکترونیک و مشاوره با شماره 09362572657 تماس بگیرید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ گروه فناوری و هنری “آن”

شرکت فناوری و هنری “آن” فعال در زمینه انواع روش‌های دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آنلاین با بروزترین استراتژی‌های روز دنیاست. تمام پروژه‌های اجرایی توسط تیم ما، با توجه به حوزه کاری، حساسیت‌های آن، میزان رقابت و بررسی موثرترین روش‌ها برای تسریع در روند توسعه و رسیدن به اهداف کارفرمایان انجام می‌شود.

خدمات دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ با طراحی سایت حرفه ای

هر کدام از ما برای دریافت اطلاعات درباره هر چیزی در گام اول به سراغ گوگل و جستجوی محتوا یا محصول مورد نظرمان می‌کنیم. شما نیز به عنوان صاحب کسب و کار یا فردی که میخواهید استارت کاری را بزنید، نباید از دیجیتال مارکتینگ و توسعه کسب و کارتان در دنیای مدرن غافل شوید. طراحی سایت برای شغل شما می‌تواند از گام‌های اولیه و هوشمندانه برای توسعه تجارت الکترونیک شما باشد. با داشتن یک وب سایت حرفه‌ای شما می‌توانید در نتایج جستجوی افرادی که به دنبال خدمات شما هستند ظاهر شوید و از جانب گوگل ترافیک هدفمند دریافت کنید.

گروه فناوری و هنری آن خدمات طراحی وب سایت را به صورت تخصصی متناسب با نیازهای شما هم به صورت طراحی با سیستم مدیریت محتوا رایگان وردپرس و هم با CMSهای اختصاصی انجام خواهد داد. ما با تجربه و سابقه همکاری با زمینه‌های شغلی مختلف، طراحی سایت‌های شما را با بروزترین استراتژی و به صورت کاملا بهینه برای دریافت بهترین بازدهی انجام خواهیم داد.

برای دریافت خدمات طراحی وب سایت کلیک کنید.

خدمات بازاریابی و بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

طراحی سایت، تنها گام برای توسعه کسب و کارتان در بستر گوگل نیست! یک وب سایت اگر از تمام جوانب بهینه نباشد، نمی‌تواند نتیجه مطلوبی از گوگل دریافت کند. با سئو و بهینه سازی، به موتور جستجوگر گوگل نشان داده می‌شود که تا چه اندازه وب سایت شما مفید، کاربردی و مناسب کاربرانتان است. به زبان ساده‌تر می‌توان گفت سئو زبان موتور جستجو گر گوگل است. برای درک درست گوگل از سایتتان و محتوا ارائه شده در آن نیاز است تا از نظر داخلی، تکنیکال و خارجی یک سایت بهینه و سئو شده داشته باشید.

از آن جایی که حدودا 90 درصد ترافیک گوگل را سایت‌های صفحه اول نتایج دریافت می‌کنند، شما با قرار گیری در آمار اولین سایت‌ها، ترافیک طبیعی و از همه مهم‌تر هدفمند را دریافت خواهید کرد. با ارائه خدمات مناسب و داشتن وب سایتی جذاب، این ترافیک به مشتریان وفادار شما تبدیل خواهند شد. خدمات حرفه‌ای سئو و بهینه سازی گروه فناوری و هنری “آن” با بروزترین الگوریتم‌های ارائه شده از گوگل انجام خواهد شد. ما با تیم کارشناس سئو به شما کمک می‌کنیم تا در اولین نتایج جستجو کاربران قرار بگیرید.

دیجیتال مارکتینگ در شبکه اجتماعی (SMM)

امروزه گوشی هوشمند و صفحات مجازی در شبکه‌های مجازی مختلف، در اختیار افراد در سنین مختلف قرار دارد. همچنین شاهد عملکرد گسترده مشاغل و حرفه‌های مختلف برای توسعه کسب و کار در این بسترهای پرمخاطب هستیم، در زمینه‌های مختلف افراد برای تبلیغات و برند سازی بدون حد و مرز، از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند و موفق به دریافت کاربران و مخاطبان هدف خود می‌شوند. شما نیز برای موفقیت و عقب نماندن از رقبیبان خود و رقابت نیاز دارین تا کسب و کار خود را بروز و بازاریابی مدرن را پیش بگیرید. ما در زمینه کمک به کسب و کار شما در حوزه شبکه‌های اجتماعی، خدمات پشتیبانی اینستاگرام را در اختیارتان خواهیم گذاشت تا فعالیت شما به صورت کاملا اصولی در این شبکه اجتماعی پربازدید و محبوب به اجرا در آید و بهترین بازده را از آن دریافت کنید.

بازاریابی با شبکه های مجازی

sms مارکتینگ

تبلیغات و بازاریابی از طریق پنل‌های پیامکی، روشی سریع و در دسترس برای اشتراک گذاری اخبار و مطالب با کاربرانتان خواهد بود. در این روش حتی اگر کاربر دسترسی به اینترنت هم نداشته باشد می‌توانید با فرستادن یک پیام خود و برندتان را معرفی و تبلیغ کنید. این پیام‌ها با متن دلخواه شما به صورت انبوه برای هر تعداد کاربر به طور همزمان ارسال می‌شود. با این کار شما می‌توانید برای جذب کاربران جشنواره‌ها، مسابقات و تخفیفاتی را در نظر بگیرید و با این پنل به افراد دلخواه ارسال کنید و آن‌ها را مشتاق به مراجعه به وب سایت خود کنید. خدمات ارائه شده توسط گروه فناوری و هنری “آن” برای این روش بازاریابی به صورت کاملا گسترده انجام می‌شود. پنل پیامکی می‌تواند با فیلترهای دلخواه از جمله موارد زیر ارسال شود:

  • ارسال به صورت شخصی سازی شده: در این روش پیامک‌ها برای هر کدام از افراد حاوی اسم آن‌ها خواهد بود و با شروع پیام توسط نامشان برای ان‌ها ارسال می‌شود. با این کار در غالب یک پیام شخصی و صمیمانه می‌توانید با کاربران خود در تعامل باشید.
  • ارسال بر اساس منطقه: از فیلترهای دیگری که می‌توانید در ان روش دیجیتال مارکتینگ از آن استفاده کنید، ارسال پیام به صورت منطقه‌ای است. این گونه با انتخاب یک منطقه، پیام برای تمام افراد ساکن آن‌جا ارسال خواهد شد.
  • ارسال بر اساس شغل: اگر نوع خدماتتان مختص مشاغل خاصی است و میخواهید از طریق پنل پیامکی، ترافیک هدفمندتری دریافت کنید، می‌توانید پیام‌ها را فقط برای صاحبان همان مشاغل ارسال کنید.
  • ارسال بر اساس زمان و تاریخ تولد: از ویژگی‌های دیگر این خدمات، ارسال پیام بر اساس تاریخ‌های خاص است. با این روش می‌توانید تبلیغات را برای گروه‌های سنی خاصی که بیشتر مشتاق خدمات و محصولاتتان هستند ارسال کنید و آن‌ها را به وب سایت خود جذب کنید.
  • ارسال بر اساس جنسیت: برای مشاغل در حوزه‌های خاصی مانند ورزشی، زیبایی و … ممکن است خدمات مختص خانم‌ها یا آقایان باشد. برای این مشاغل می‌تواند پنل پیامکی را طوری تنظیم کرد که برای افراد با جنسیت معینی ارسال شوند.
  • پیام BTS: آنتن‌های مخابراتی، به طور مستقیم با شماره‌های فعال اوپراتور مورد نظر در ارتباط هستند. از این آنتن‌ها می‌توان استفاده کرد و بدون نیاز به داشتن لیست شماره موبایل افراد، به تمام شماره‌های فعال یک اوپراتور، پیامک را ارسال کرد.
sms مارکتینگ

بازاریابی محتوا (content marketing)

محتواها راه ارتباطی و تعامل شما با مخاطبانتان در اینترنت است. این محتوا می‌تواند تصویری، ویدیویی و متنی باشد. با به اشتراک گذاری محتواهای بهینه و مناسب، خدمات و راهنمایی‌های مناسبی را جهت معرفی خودتان و حوزه فعالیتتان به کاربران خواهید گذاشت. همچنین محتواهای درست موجب اعتماد سازی، افزایش نرخ تبدیل و افزایش میزان تعامل بین شما و مشتریان می‌شود. برای داشتن محتواهای یونیک و بهینه در وب سایت خود برای بالا رفتن رتبه سایت و جذب ترافیک به سایت، می‌توانید از خدمات تولید محتوای ما در گروه فناوری و هنری “آن” استفاده کنید. تمام محتواهای ارائه شده از کارشناسان تولید محتوا در شرکت ما، با توجه به بروزترین الگوریتم‌های این زمینه و صحت کامل اطلاعات درباره حوزه کاری شما انجام خواهد شد.

ایمیل مارکتینگ

از کانال‌های ارتباطی دیگر با کاربران و مشتریانتان می‌تواند ایمیل باشد. این روش مرسوم که جزو روش‌های قدیمی‌تر نیز محسوب می‌شود برای ارائه اعلان‌های خبری، معرفی محصول، معرفی خدمات و ترغیب افراد به همکاری می‌تواند مورد استفاده قرار می‌گیرد. کسب و کارهای مختلف در هر زمینه‌ای می‌توانند از این بستر برای بازاریابی استفاده کنند اما به طور کلی معمولا برای حوزه‌های رسمی بسیار کارآمد خواهد بود. برای دریافت اطلاعات در زمینه دریافت خدمات ایمیل مارکتینگ و راه اندازی این روش بازاریابی برای کسب و کار خود می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بازاریابی از طریق تبلیغات کلیکی (PPC)

این یک روش تبلیغاتی برای دریافت ترافیک و کاربران بیشتر است. در این روش هزینه تبلیغات به این صورت است که به ازای هر کلیک (pay per click) نرخ معینی را پرداخت خواهید کرد. این تبلیغات به افراد مشخصی و در زمان‌های تعیین شده نشان داده می‌شود به همین دلیل ترافیک جذب شده واقعی و هدفمند خواهد بود. ما با ایجاد بسترهای بهینه و بهترین شرایط تبلیغاتی برای شما، خدمات تبلیغات کلیکی را به شما با بهترین بازده ارائه خواهیم داد تا نرخ بازدید و کلیک وب سایتتان به طور چشمگیری بالا برود.

تبلیغات کلیکی

بازار یابی با همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ)

در این روش همانطور که از نام آن پیداست، از روش همکاری اقدام به تبلیغات، برند سازی و جذب کاربر می‌شود. به این منظور افراد یا بسترهای پربازدید، اقدام به تبلیغات شما و محصولاتتان خواهند کرد و به ازای دریافت ترافیک و مشتری، درصد یا مبلغی به فرد داده می‌شود. این روش می‌تواند بازدهی بالایی داشته باشد و حاوی ترافیک هدفمند برای وب سایتتان باشد. برای دریافت اطلاعات جامع در این زمینه و میزان بازدهی آن برای حوزه فعالیت خود می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

مقاله پیشنهادی: افلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش چیست و برای سایت چطور کار میکند؟