آموزش تار

موسیقی نوای زندگی و تجلی احساس بر صدا و نواست. موسیقی روح انسانیت، روح خلاقیت و ابتکار، روح شادی و نشاط و در یک کلام روح زندگی به انسان می بخشد.

ساز تار از جمله سازهای زهی ایرانی است که با وسیله‌ای به نام زخمه یا مضراب نواخته می‌شود. مضراب وسیله ای است که برای تولید صدا در سازهای سیمی یا زهی استفاده می‌شود. ساز با شکوه تار در کشور ایران و همچنین در کشورهای آذربایجان، ارمنستان و گرجستان برای نواختن موسیقی سنتی استفاده می‌شود و طرفداران بسیاری نیز دارد. تاری که در ایران استفاده می شود با تاری که در کشور های دیگ استفاده می شود متفاوت است. در ابتدا ساز ایرانی تار 5 سیم یا به تعبیر قدما 5 تار داشت،‌ اما درویش خان سیم ششمی نیز به آن افزود که تا به امروز هم این سیم با شش سیم نواخته می شود.

کلاس آنلاین تار با استفاده از بهترین کتاب های آموزشی موجود در این زمینه تندیس می شود. این جلسات  بدین صورت است که هنر جو با راهنمایی استاد هر جلسه درس یا درسهایی از کتاب را می آموزد و به مدت یک هفته تمرین نموده و حاصل تمرین های خود را در ابتدای جلسه بعد برای استاد می نوازد. بنابراین هر جلسه ایرادات هنر جو توسط استاد حل شده و قدم به قدم بر مهارت های نوازندگجی هنرجو افزوده می شود.

در این دوره تئوری موسیقی در کنار تکنیک ها و اصول موسیقی ایرانی و ساز تار در کنار هم آموزش داده می شود. و هنر جو پس از پایان دوره قطعا یک نوازنده توانا خواهد بود.

مدرسین ما با تجربه ای چندین ساله در روش تدریس آنلاین کلاس هایی عالی و در خور برای هنرآموزان از سن 7 تا 99سال فراهم می نمایند. قابل ذکر است در صورت تمایل و نیاز هنرجو یک جلسه در ماه کلاس به صورت حضوری نیز قابل برگزاری می باشد.

برای دریافت مشاوره تخصصی با استاد لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

ثبت شماره برای دریافت مشاوره

نام
این فیلد را پر کنید
ایمیل *
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شماره تلفن همراه *
این فیلد را پر کنید
توضیحات
این فیلد را پر کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست